Reklama

Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 237
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Aktorzy wrócili na plan po przerwie spowodowanej COVID-19

Na początku tego tygodnia fani "Wiedźmina" zostali poinformowani o przerwaniu prac na planie. Powodem było zakażenie Henry'ego Cavilla koronawirusem. Nie było wiadome ile potrwa przerwa, lecz można spekulować, że aktorzy wrócili już na plan. Na mediach społecznościowych niektórych z nich pojawiły się materiały zza kulis serialu.

Obsada i ekipa serialu Netflixa "Wiedźmin" w sierpniu miała rozpocząć ostatni miesiąc produkcji, kręcąc swoją najbardziej ambitną sekwencję: zamach stanu na Thanedd. Zdecydowana większość aktorów miała być zaangażowana w scenę, w tym Geralt z Rivii, w którego wciela się Henry Cavill.

Plany nieco się pokrzyżowały. W poniedziałek 25 lipca po weekendowej przerwie produkcja miała być kontynuowana, ale do zdjęć nie doszło. "Redanian Intelligence" dowiedziało się, że Henry Cavill zaraził się koronawirusem.

"Wiedźmin": Aktorzy wrócili na plan

Netflix skomentował sytuację, mówiąc, że obsada i ekipa wrócą na plan "kiedy będzie to bezpieczne". Wygląda na to, że kilku aktorów potwierdziło swój powrót do pracy - podaje "Redanian Intelligence". Mecia Simson (Francesca), Cassie Clare (Philippa) i Harvey Quinn (nieujawniony mag) udostępnili zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, na których widać, że znów są na planie.

Reklama

Nie jest jeszcze jasne, czy Henry Cavill wrócił na plan, ale nawet jeśli nie, wciąż jest wiele scen do zrobienia bez udziału Geralta z Rivii.

Jedną z aktorek, która może kręcić kolejne sceny jest Anya Chalotra. Mimo, że jest najbliżej Henry'ego Cavilla na planie, potwierdziła, że nie została zarażona koronawirusem. W ostatnich dniach obchodziła swoje urodziny z przyjaciółmi.

"Wiedźmin": Kiedy premiera 3. sezonu?

Prace na planie 3. sezonu rozpoczęły się w kwietniu. Jak na razie nie podano oficjalnej daty premiery, ale można przypuszczać, że będzie to 2023 rok.

Zobacz też:

"The Punisher" powróci? Nowe odcinki mają pojawić się na Disney+!

"Stary człowiek" z Jeffem Bridgesem od 28 września w Disney+

Nowości Netflix: Adaptacja komiksu Neila Gaimana i nowy polski serial!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL