Reklama

"Świat według Kiepskich": Paździoch i Boczek wrócą na ekrany!

Choć Ryszarda Kotysa, czyli serialowego Mariana Paździocha i Dariusza Gnatowskiego, wcielającego się w rolę Arnolda Boczka, nie ma już wśród nas, aktorzy wciąż pozostają w pamięci fanów. Wielbicieli "Świata według Kiepskich" z pewnością ucieszy informacja, że już wkrótce Polsat wyemituje 34. serię produkcji, w której ponownie będzie można zobaczyć wspomnianych aktorów.

Paździoch i Boczek ponownie na ekranach. Poleją się łzy

Od śmierci Dariusza Gnatowskiego mija właśnie rok. Ryszard Kotys odszedł dziesięć miesięcy temu. Obydwu aktorów zabrał koronawirus. Dla ogromnej rzeszy fanów "Świata według Kiepskich" oznaczało to jedno - że kolejne odcinki już nie powstaną.

Nie oznacza to jednak, że 33. sezon serialu, został wyemitowany na antenie Polsatu wiosną 2020 roku, był ostatnim. Teraz stacja postanowiła pokazać widzom ostatnie odcinki nagrane z udziałem Gnatowskiego i Kotysa, czyli 34. serię serialu.

Niejeden fan serialu uroni łzę, oglądając nieodżałowanych Boczka i Paździocha wskrzeszonych na ekranie.

Reklama

Emisja nowych odcinków zacznie się 27 października i będzie kontynuowana w każdą środę o godzinie 20.05.

"Świat według Kiepskich": Co w nowych odcinkach?

Czego widzowie mogą się spodziewać? Oprócz Boczka i Paździocha na ekranie nie zabraknie oczywiście Halinki Kiepskiej (w tej roli Marzena Kipiel-Sztuka), jej męża Ferdka (Andrzej Grabowski) i Waldka Kiepskiego (Bartosz Żukowski). Problemy mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3 pomogą rozwiązywać także Mariolka (Barbara Mularczyk) i Jolasia (Anna Ilczuk).

"Świat według Kiepskich": Nowy sezon pełen niespodzianek

Scenarzyści serialu przygotowali też dla widzów niespodziankę. Do stałej obsady dołączyła między innymi Hanna Śleszyńska, która zagra Zofię Strzygoń, matkę Oskara. A w tę postać ponownie wcieli się Sebastian Stankiewicz. Rolę sklepowej Adelajdy Muchomorek zagra Hanna Klepacka.

Nieemitowane dotąd odcinki "Świata według Kiepskich" można będzie również zobaczyć w Polsat Box Go i to już od 20 października, czyli tydzień przed ich premierą na antenie Polsatu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: "Świat według Kiepskich"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje