Reklama

"Świat według Kiepskich": Co wydarzy się w nowym sezonie? My to wiemy!

Tej pary nie trzeba nikomu przedstawiać. Halinka i Ferdek Kiepscy to najpopularniejsze serialowe małżeństwo w Polsce. Już niebawem oni i pozostali mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 znów będą bawić nas nietuzinkowymi pomysłami na życie w kultowej produkcji "Świat według Kiepskich".

Nina Terentiew zapowiedziała powrót "Kiepskich" już wiosną!

Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, kilka miesięcy temu w rozmowie z Interią powiedziała, że obecność produkcji komediowych w ramówce jest tym, czego najbardziej potrzebują widzowie w dzisiejszych czasach.

W wywiadzie z dyrektor programową Polsatu nie mogło zatem zabraknąć pytania o to, co dalej ze "Światem według Kiepskich". Szefowa programowa stacji uspokoiła wiernych fanów, że i tej pozycji nie zabraknie na antenie:

"Świat według Kiepskich" się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy (...)Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego - zadeklarowała wówczas Nina Terentiew.

Reklama

"Świat według Kiepskich": Zmiany, zmiany...


W tej serii "Kiepskich" do stałej obsady dołączy też między innymi Hanna Śleszyńska w roli Zofii Strzygoń, matki Oskara, w którego ponownie wcieli się Sebastian Stankiewicz. A sklepową Adelajdę Muchomorek zagra Hanna Klepacka.

Zofia i Oskar zamieszkają w słynnej kamienicy przy Ćwiartki. A nowi lokatorzy to nowe problemy...

Producentem nowych odcinków serialu jest ATM GRUPA S.A. W nowym sezonie występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Bartosz Żukowski, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Hanna Śleszyńska, Hanna Klepacka, Sławomir Szczęśniak. Reżyserem serii jest Adek Drabiński. Scenariusze zostały napisane przez: Domana Nowakowskiego, Karolinę Słyk, Adriana Nowakowskiego, Renatę Pałys i Adka Drabińskiego.

Paździoch i Boczek ponownie na ekranach. Poleją się łzy

Od śmierci Dariusza Gnatowskiego minął już rok, nieodżałowany Ryszard Kotys odszedł dziesięć miesięcy temu. Obaj aktorzy zmarli w wyniku powikłań i chorób towarzyszących koronawirusowi. Wierni fani "Świata według Kiepskich" byli przekonani, że kolejne odcinki już nigdy nie powstaną.

Prawda okazała się inna. 33. sezon serialu, który Polsat pokazał wiosną 2020 roku, wcale nie był tym ostatnim. Decyzją stacji od 27 października widzowie będą mogli zobaczyć epizody nagrane jeszcze z udziałem Gnatowskiego i Kotysa, czyli 34. serię serialu.

Niejeden fan serialu uroni łzę, oglądając nieodżałowanych Boczka i Paździocha wskrzeszonych na ekranie.

A co wydarzy się w nowych odcinkach?

"Świat według Kiepskich": Odcinek 565. "Jaszczurze oko"

Ferdek ogląda w telewizji wywiad z brytyjskim naukowcem, który specjalizuje się w jednej z teorii spiskowych. Dowodzi mianowicie, że światem rządzą Reptilianie - przybyłe z kosmosu jaszczury, skrywające się pod ludzką postacią. Ferdek jest wstrząśnięty i zafascynowany teorią. Zaczyna tropić przejawy jej prawdziwości w najbliższym otoczeniu i szybko popada w paranoję.

"Świat według Kiepskich": Odcinek 566. "Człowiek nietoperz"

W kolejnych odcinkach dojdzie do poważnych podziałów między sąsiadami. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Czy mieszkańcy kamienicy, pomimo istotnych różnic, będą potrafili dojść do porozumienia? Jesienią będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia pracy przez Ferdka (Andrzej Grabowski), w tym dla NASA! Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny, współpracując z amerykańską agencją kosmiczną?

W kamienicy przy ulicy Ćwiartki pojawi się nowy lokator, Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców.

"Świat według Kiepskich": Kiedy i gdzie oglądać?

"Świata według Kiepskich" od 27 października, w każdą środę po dwa epizody, o 20:05 w Polsacie!    

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy