Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3005
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozwód Kiepskich?

Mieszkańców ulicy Ćwiartki 3/4 odwiedziliśmy na planie nowej serii serialu. Sporo się u nich dzieje: abstynencja, widmo rozwodu, hazard.

Wiele zaskakujących i nagłych zmian czeka zarówno Ferdka, jak i pozostałych bohaterów.

Reklama

– Powrót zza oceanu syna Kiepskich wywoła spore zamieszanie. Tym bardziej że minęło kilka lat, Walduś się zmienił i ojcu ciężko jest zrozumieć, że syn, zamiast piwa, woli teraz cappuccino – zdradza Andrzej Grabowski. Ferdek, zniechęcony otaczającą go rzeczywistością, całymi dniami będzie przesiadywał przed telewizorem. W tym czasie nawet nie zauważy, że jego małżeństwo wisi na włosku.

Kiepska mówi dość!

Halinka podejmie zdecydowane i radykalne kroki: zatrudni adwokata (Krzysztof Dracz) i za wszelką cenę będzie starała się o... rozwód.

– Ma już dosyć ciągłego nieróbstwa męża i wreszcie dojrzała do poważnej decyzji – zdradza Marzena Kipiel-Sztuka.

Zazdrość i hazard

Mieszkańców kamienicy dopadnie niezwykle zaraźliwa choroba, zwana hazardową.

– Niektórzy znajdą się na odwyku, a ci którym nie pomoże kuracja, zmuszeni będą poddać się wymyślnym egzorcyzmom – ujawnia Basia Mularczyk, czyli córka państwa Kiepskich.

Jej samej nie będzie na rękę nieoczekiwany powrót Waldka.

– Po wyjeździe brata Mariola była traktowana jak jedynaczka i mogła robić to, co jej się żywnie podobało. Dlatego bardzo przeżywa, że w rodzinnym domu nie jest już oczkiem w głowie – dodaje. Szybko jednak zapomni o problemach, gdy zaprzyjaźni się z narzeczoną Waldusia...

Kraś

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje