Sukcesja Succession

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sukcesja": Wiemy, kto przejmie władzę w Waystar-Royco. Zaskakujący finał [spoilery]

Finał serialu "Sukcesja" emitowanego przez HBO Max zaskoczył widzów serialu. Fani poznali ostateczne losy Waystar-Royco i bohaterów. Po której stronie stanęła Shiv? Jak będą wyglądać dalsze losy lubianych postaci?

"Sukcesja": Widzowie doczekali się finału

Widzowie z niecierpliwością oczekiwali na zakończenia serialu "Sukcesja", aby poznać dalsze losy bohaterów. Roman (Kieran Culkin) udaje się do swojej matki na wsypę Barbados. Towarzyszy mu Shiv (Sarah Snook) i Kendall (Jeremy Strong). Pomiędzy bohaterami trwa dyskusja o to, kto może zostać nowym prezesem Waystar-Royco. Po naradzie Royowie decydują się na wycofanie ze sprzedaży firmy i powołanie Kendalla na nowego prezesa.

Reklama

"Sukcesja": Najważniejszy dzień w historii firmy

Nadchodzi dzień głosowania. Napięcie rośnie wśród uczestników, którzy zdają sobie sprawę, że jest to najważniejszy dzień w historii Waystar-Royco. Tom informuje Shiv, że to on jest brany pod uwagę jako nowy prezes. Dochodzi również do bójki pomiędzy nim a Gregiem.

Kryzys dopada także Romana, który przeżywa załamanie widząc Gerri (J. Smith-Cameron). Kendall namawia jednak ponownie brata do udziału w głosowaniu.

"Sukcesja": Kto został nowym właścicielem Waystar-Royco?

Podczas głosowania dochodzi jednak do niecodziennej sytuacji - jego wynik wynosi 6:6. Sprawia to, że decydujący głos należy do córki Logana Roya. Shiv nie wie jednak po której stronie stanąć. Pomiędzy rodzeństwem dochodzi do kłótni. Żal siostry do brata za jego wcześniejsze czyny sprawia ostatecznie, że postanawia oddać ona głos za sprzedaniem firmy. Nowym właścicielem zostaje jej mąż - Tom.

"Sukcesja": Jak zakończył się serial?

Serial kończy się sceną, która ukazuje bohaterów po głosowaniu. Shiv wraz z mężem opuszczają firmę. Roman postanawia wyleczyć swoje smutki w alkoholu, będąc załamany ostatnimi wydarzeniami. Kendall samotnie udaje się oglądać zachód słońca, rozmyślając o tym, jak potraktowała go siostra.

"Sukcesja": Czy produkcja doczeka się kontynuacji?

Finał sezonu zaskoczył fanów "Sukcesji". Zdania na temat przejęcia firmy przez Toma podzieliły widzów. Kwestia dalszych losów bohaterów pozostanie już jednak w sferze domysłów. Jesse Armstrong, twórca serialu zapowiedział, że nie będzie on kontynuowany. Fani będą musieli sami dopowiedzieć sobie dalsze losy Waystar-Royco.

Zobacz też:

"Sortownia": Andrzej Chyra w roli głównej. Jakim jest... lekarzem?

"Outlander": Poznaliśmy datę premiery w Polsce! Ponownie na Netflix

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sukcesja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy