Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things 5": Nowy sezon będzie krótszy? Twórcy komentują

Twórcy "Stranger Things", bracia Duffer, wypowiedzieli się na temat czasu trwania odcinków w nadchodzącym, piątym sezonie. Tego lata popularny serial powrócił na Netfliksa w dwóch częściach: pierwsza miała 7 odcinków, a druga 2. Ostatni trwał aż 2 godziny 30 minut!

"Stranger Things 5": Nowy sezon będzie krótszy

Bracia Duffer niedawno rozmawiali z "The Hollywood Reporter" na temat ogromnego sukcesu czwartego sezonu "Stranger Things". Duet dyskutował o tym, że sezon piąty może być mniej "ekstremalny" pod względem długości odcinków, a Matt Duffer mówi, że chcą powrócić do "prostej struktury" z pierwszego sezonu. Wówczas serial odniósł niemal natychmiastowy sukces. Twórca dodaje, że chociaż sezon piąty może być nieco krótszy niż czwarty, widzowie wciąż mogą spodziewać się wielkiego finału.

"Nie sądzę, aby czas trwania odcinków był tak ekstremalny w sezonie piątym. Staramy się powrócić do prostej struktury jak w pierwszym sezonie, ale z większą skalą i zakresem. Z wyjątkiem finału, który, jak się spodziewam, będzie całkiem spory" - mówi Matt Duffer.

Reklama

Niedawno potwierdzono, że piąty sezon "Stranger Things" oficjalnie wszedł w fazę pisania scenariusza. Twórcy wrócili do pracy na początku sierpnia i poinformowali o tym fanów w mediach społecznościowych.

"Stranger Things": O czym będzie piąty sezon?

Przypomnijmy, że twórcy serialu "Stranger Things", czyli bracia Matt i Ross Dufferowie w rozmowie z Variety zapowiedzieli, że w piątym sezonie widzowie mogą się spodziewać zamknięcia wątku Drugiej Strony.

"Jedyną rzeczą, w którą nie zagłębiamy się do końca w drugiej części [4. sezonu], jest mitologia Drugiej Strony. Dajemy wskazówki na ten temat i i jestem pewny, że ktoś na Reddicie będzie w stanie poskładać to do kupy. Ale wiele z tych odpowiedzi dotyczących Drugiej Strony jest tak naprawdę tym, na czym opiera się 5. sezon" - powiedział Ross Duffer.

"Stranger Things 5": Kiedy premiera?

Jeśli chodzi o czwarty sezon "Stranger Things" to fani musieli wykazać się dużą dozą cierpliwości. Na szczęście już teraz wiadomo, że piąta odsłona produkcji ma zadebiutować w połowie 2024 roku.

"Jestem pewien, że zrobimy przeskok w czasie. Idealnie byłoby, gdybyśmy nakręcili [sezony 4 i 5] równolegle, ale nie było na to sposobu. To wszystko to dyskusje, które będziemy prowadzić z naszymi scenarzystami, kiedy zaczniemy prace w pokoju [scenarzystów] (...)" powiedział Ross Duffer.

Zobacz też:

"Stranger Things": Miłosny trójkąt w finale serialu?

"Stranger Things": Jamie Campbell Bower cytuje kultowe kwestie głosem Vecny

"Stranger Things": Do sprzedaży trafią T-shirty i bluzy Metalliki i Hellfire Club

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy