Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things 4": Will jest gejem. Aktor potwierdza spekulacje

Czwarty sezon "Stranger Things" mocno nawiązywał do seksualności Willa i jego uczuć do Mike'a, lecz ostateczna i jednoznaczna odpowiedź na spekulacje fanów nie została podana w serialu. Noah Schnapp rozwiał wszelkie wątpliwości w rozmowie z "Variety".

Serial Netflixa, "Stranger Things", utrzymany w klimacie lat 80. stał się hitem od czasu premiery pierwszego sezonu, która miała miejsce w 2016 roku. Czwarty sezon pojawił się w dwóch częściach i mimo, że od odcinków finałowych minęło już dwa tygodnie, fani nadal żyją historią bohaterów oraz ich starciem z Vecną.

Pomiędzy emocjonującymi scenami walki z Vecną, twórcy znaleźli czas także na wzruszające momenty, w których bliżej poznajemy wewnętrzne rozterki bohaterów, między innymi Willa Byersa (Noah Schanpp). Spekulacje na temat tego, czy jest gejem trwają w Internecie od lat. Ostateczna i jednoznaczna odpowiedź miała zostać podana w czwartym sezonie, lecz fani się jej nie doczekali. 

Reklama

W najnowszych odcinkach Will ma kilka scen, w których mocno sugerowano, że coś czuje do Mike'a (Finn Wolfhard). Jedna z nich szczególnie złapała fanów za serce. Była to emocjonalna rozmowa z bratem, Jonathanem (Charlie Heaton), co zinterpretowano jako coming out.

"Stranger Things 4": Will Byers jest gejem

Wątpliwości rozwiał aktor "Stranger Things". Noah Schnapp w wywiadzie dla "Variety" potwierdza, że jego postać, Will Byers jest gejem i jest zakochany w swoim najlepszym przyjacielu, Mike'u. 

"Oczywiście, zostało to zasugerowane już w pierwszym sezonie. Zawsze to było widoczne, ale nigdy tak naprawdę nie było wiadome, czy on po prostu dorasta wolniej niż jego przyjaciele. Teraz, kiedy dojrzał, ten fakt jest bardzo realną i oczywistą rzeczą. Jest w 100% jasne, że jest gejem i kocha Mike'a"- powiedział.

Aktor w wywiadzie opowiedział również historię, która pokazuje jak wielki wpływ ma jego postać na widzów.

"Byłem właśnie w Paryżu i 40-letni mężczyzna podszedł do mnie i powiedział: 'Wow, postać Willa sprawiła, że poczułem się tak dobrze. I tak bardzo się z nią związałem. Dokładnie taki byłem jako dziecko'. Wspaniale było to usłyszeć" - wyznał Noah Schanpp.

Zobacz też:

Netflix: Druga edycja TUDUM we wrześniu! Zapnijcie pasy

"Resident Evil: Remedium": Premiera na Netflix! Kolejny rozdział walki z zombie

Netflix: Microsoft nowym partnerem technologicznym platformy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL