Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 161
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things 4": Nowy kadr z drugiej części sezonu. Emocjonalny moment

Nowy kadr z wyczekiwanej drugiej części czwartego sezonu "Stranger Things" pokazuje emocjonalny moment między Jimem Hopperem (David Harbour) i Joyce Byers (Winona Ryder). Co wydarzy się między tą dwójką w ostatnich dwóch odcinkach?

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, sezon czwarty serialu "Stranger Things" wreszcie trafił na Netflixa i od tego czasu szturmem podbił cały świat, bijąc rekordy oglądalności. 

"Stranger Things" w oglądalność wyprzedził nawet serial Disney+ "Obi-Wan Kenobi", który miał premierę 27 maja.

"Stranger Things 4": Wyczekiwane spotkanie

Najnowszy sezon "Stranger Things" rozpoczyna się dziewięć miesięcy po wydarzeniach z trzeciego sezonu, kiedy to główni bohaterowie stają w obliczu nowej zagadki związanej z tajemniczym ciągiem zgonów powodującym masową histerię wśród mieszkańców Hawkins.

Reklama

Tymczasem, Joyce Byers i Murray Bauman jadą do Rosji, aby pomóc Jimowi Hopperowi uciec z więzienia na Kamczatce. Dochodzi do wyczekiwanego spotkania Hoppera i Joyce.

Podczas eventu Netflixa zwanego "Geeked Week" zostało zaprezentowanych kilka nowych zdjęć z drugiej części czwartego sezonu. Jeden z kadrów przedstawia Hoppera i Joyce w miłosnym uścisku.

Pod koniec trzeciego sezonu "Stranger Things" Hopper ginie bohatersko, poświęcając się. Jednak, sezon czwarty ujawnia, że Hopper przeżył eksplozję i został schwytany przez rosyjskich żołnierzy. W tym momencie stało się jasne, że twórcy dążą do ponownego spotkania Hoppera i Joyce. Nowy kadr w dużym stopniu oddaje głęboką więź, jaka łączy tę dwójkę.

Sielankowa chwila bliskości między Joyce i Hopperem będzie prawdopodobnie spokojem przed burzą. 

"Stranger Things 4": Premiera drugiej części czwartego sezonu

Widzowie dowiedzą się tego, co zburzy piękną chwilę już 1 lipca, ponieważ właśnie wtedy będą miały premierę ostatnie dwa odcinki czwartego sezonu. Z pewnością wiele się wydarzy, przedostatni odcinek potrwa półtorej godziny, zaś ostatni aż dwie i pół godziny.

Zobacz też:

"Stranger Things 4": Kate Bush dziękuje fanom za „nowe życie” jej piosenki

"Stranger Things": Gwiazda uratowana przez piosenkę?

"E.T." ulubionym filmem Millie Bobby Brown. Pomógł jej w roli w "Stranger Things"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL