Sługa narodu

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 93
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sługa Narodu": Ruszają zdjęcia do drugiego sezonu hitu Polsatu!

14 czerwca startują zdjęcia do drugiego sezonu „Sługi Narodu”. Pierwszą transzę polskiej wersji ukraińskiego hitu widzowie Polsatu mogli oglądać wiosną bieżącego roku i jest ona cały czas dostępna na Polsat Box Go. Drugi sezon „Sługi Narodu” będzie liczył 30 odcinków. Reżyserem formatu jest tak jak poprzednio Okił Khamidov, za poszczególne odcinki odpowiada Mariusz Palej.

"Sługa Narodu": Marcin Hycnar ponownie w roli prezydenta

W serialu zobaczymy znów w rolach głównych Marcina Hycnara jako prezydenta Ignacego Koniecznego i Marcina Dracza jako premiera Cezarego Kujawę, a także miedzy innymi Dorotę Kolak, Sławomira Orzechowskiego, Magdalenę Popławską, Kamila Kulę i Adriannę Izydorczyk. Zobaczymy też Tomasza Ciachorowskiego i Andrzeja Grabowskiego.

Reklama

Zobacz też: "Sługa narodu": Marcin Hycnar w polskiej wersji ukraińskiego hitu ."To jest naprawdę dobra historia" [wywiad]

"Sługa Narodu": Co czeka widzów w drugim sezonie?

A co czeka nas w drugim sezonie? Ignacy będzie konsekwentnie prowadził walkę z korupcją i oligarchami. Sytuacja jest coraz trudniejsza - prezydent musi sprzymierzyć się z wrogami a ci, na których poparcie mógł liczyć pokazują zupełnie inną twarz. Stawka jest wysoka, bo prezydent musi przekonać urzędników Międzynarodowego Funduszu Walutowego, by przyznali Polsce kilkanaście miliardów euro dotacji. Będzie się też starał o ponowny wybór na najwyższy urząd w państwie. Tymczasem sondaże pokazują spadek poparcia społecznego dla jego działań a wrogowie nie ustają w knuciu intryg.

"Sługa Narodu": Kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon "Sługi Narodu" będzie dostępny premierowo w Polsat Box Go. Serial produkuje Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat.

Zobacz też:

"Sługa narodu": Danuta Stenka o polskiej wersji ukraińskiego hitu

"Sługa narodu": Polska wersja podobała się Zełenskiemu! To hit Polsatu

"Sługa narodu": Hanna Konarowska-Nowińska o serialu i zgranej patchworkowej rodzinie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sługa narodu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy