Baywatch

Słoneczny patrol

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 289
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słoneczny patrol": Były mąż Pameli Anderson regularnie robił jej awantury na planie

Pamela Anderson wspomina w swojej biografii, która ukaże się 31 stycznia, że gdy pracowała przy "Słonecznym patrolu", jej ówczesny mąż, Tommy Lee, bardzo uprzykrzał jej życie. Codziennie odwiedzał ją na planie i robił sceny zazdrości. Po tym, jak aktorka pocałowała przed kamerą kolegę z obsady i nie uprzedziła o tym Lee, ten zdemolował jej przyczepę na planie.

Nim 31 stycznia na półki księgarń trafi autobiografia aktorki "Love, Pamela", jej fani chłoną fragmenty z tej publikacji, które cytowane są przez media. Jeden z ostatnich ukazał się na łamach "Guardiana" i opowiada o tym, jak wielkim zazdrośnikiem był pierwszy mąż Anderson, Tommy Lee.

"Słoneczny patrol": Mąż Pameli Anderson był o nią chorobliwie zazdrosny

"Tommy był taki zazdrosny. Myślałam, że na tym polega miłość" - pisze w książce aktorka. Lee codziennie odwiedzał ją na planie "Słonecznego patrolu", a gdy ekipa dostrzegała jego czarne Ferrari na horyzoncie, zmieniano scenariusz, bo perkusista zespołu Mötley Crüe wściekał się, gdy jego żona kręciła akurat scenę bliskości z jakimś mężczyzną.

Reklama

Zdarzało się, że w swojej złości rockman nie ograniczał się tylko do rzucania przekleństwami. "Musiałam pocałować Davida Chokachi, ale nie powiedziałem Tommy'emu. Stracił panowanie nad sobą. Rozwalił moją przyczepę na planie, przebił pięścią jej ścianę na wylot. Przeprosiłam, że mu nie powiedziałam, że skłamałam - jak to ujął i zapewniłam, że to się więcej nie powtórzy" - relacjonowała aktorka. Chokachi grał ratownika Cody’ego Madisona. Jego bohater wraz z C.J. Parker, kreowaną przez Anderson, tworzyli w serialu parę.

Po kolejnym ekscesie z udziałem Lee, gdy wjechał swoim autem w przyczepę, która służyła za charakteryzatornię, Anderson próbowała przedawkować wódkę i Advil (lek stosowany w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia), w efekcie trafiając do szpitala.

Mimo trudnego charakteru Lee, rozwód z nim, do którego doszło w 1998 r., był dla Pameli "najtrudniejszym i najboleśniejszym momentem mojego życia", gdyż Tommy był jej jedyną prawdziwą miłością. Z tego związku aktorka ma dwóch synów.

W dniu premiery książki, debiut na Netfliksie będzie miał także poświęcony Anderson dokument. Nosi on tytuł "Pamela: historia miłosna".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Słoneczny patrol | Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy