Słoneczny patrol Baywatch
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 303
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pamela Anderson pozuje w bikini rodem ze "Słonecznego patrolu"

O Pameli Anderson znów zrobiło się głośno po premierze serialu "Pam & Tommy", który został zainspirowany niesławną sekstaśmą gwiazdy. W tym roku miała okazję opowiedzieć historię ze swojej perspektywy w dokumencie Netfliksa. Ostatnio 55-letnia gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w bikini.

Pameli Anderson po emisji "Słonecznego patrolu" głośno było przede wszystkim ze względu na liczne skandale z jej udziałem. Aktorka skupiła się na kolejnych romansach i pozowaniu do męskich magazynów, odsuwając karierę aktorską na dalszy plan. Choć w 1995 roku pojawiła się na kinowych ekranach w filmie "Żyleta", jej angaż łagodnie mówiąc nie został dobrze przyjęty. Po kilku latach znów wróciła na ekrany. Tym razem już w bezpiecznej dla niej, produkcji telewizyjnej. Piękna blondynka pojawiła się w serialu "VIP" i znów rozpaliła wyobraźnię fanów. 

Reklama

O 55-letniej Pameli Anderson w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą premiery serialu "Pam & Tommy" traktującego o niegdysiejszym skandalu z jej udziałem. Fabuła produkcji Hulu skupia się na relacji gwiazdy "Słonecznego patrolu" i jej ówczesnego męża, Tommy’ego Lee. Za inspirację do napisania scenariusza posłużył słynny wyciek sex taśmy pary, która została skradziona w 1997 roku, a następnie opublikowana w internecie. Anderson postanowiła najwyraźniej zdementować plotki i opowiedzieć o swoim burzliwym życiu własnymi słowami. Na Netfliksie w tym roku pojawił się film dokumentalny, w którym opowiada swoją historię.

Ostatnio Anderson występuje także na Broadway'u. "Zawsze byłam wielką fanką Boba Fosse'a i Gwen Verdon" - powiedziała Pamela Anderson, wymieniając nazwisko słynnego choreografa i twórcy musicalu "Chicago" i jego życiowej partnerki, która wcieliła się w rolę Roxie Hart.

Pamela Anderson: 55-gwiazda pozuje w bikini

Pamela Anderson na Instagramie pochwaliła się współpracą z marką strojów kąpielowych Frankies Bikinis. Celebrytka zapozowała w czerwonym kostiumie, przypominającym ten, w którym występowała w "Słonecznym patrolu".

Warto zauważyć, że Anderson zapozowała w naturalnej odsłonie, bez makijażu. W sieci pojawiła się także fotografia, na której możemy podziwiać gwiazdę w białym stroju kąpielowym.

Czytaj więcej: "Słoneczny patrol": Były mąż Pameli Anderson regularnie robił jej awantury na planie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy