SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 33
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

SkyShowtime startuje w Polsce! W promocyjnej cenie. Co w ofercie?

14 lutego wystartowała w Polsce nowa platforma streamingowa - SkyShowtime. Wspólny projekt dwóch amerykańskich gigantów (Universal Pictures i Paramount Pictures) zaoferuje widzom filmowe hity i seriale. Na początek proponuje również promocyjną cenę.

Do tej pory platforma była dostępna na kilkunastu rynkach, a po dzisiejszym otwarciu łącznie w 20 krajach, m.in. w Albanii, Rmunii, Polsce czy na Słowacji i Węgrzech. Cena miesięcznej subskrypcji to 24,99 zł, jednak przez ograniczony czas dostęp można wykupić za 12,49 zł (ta cena ma obowiązywać aż do czasu rezygnacji  użytkownika z subskrypcji).

W ofercie SkyShowtime znalazły się zarówno popularne filmowe jak i serialowe produkcje, w których występują największe gwiazdy Hollywood. Wraz ze startem serwisu dostępny będzie jeden z największych zeszłorocznych hitów, czyli "Top Gun: Maverick".

Reklama

SkyShowtime: "Top Gun: Maverick" i "Jurassic World Dominion"

Akcja filmu "Top Gun: Maverick" rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Maverick jest instruktorem i dostaje pod swoje skrzydła grupę nowych adeptów lotnictwa, których ma przygotować do służby. Po ponad 30 latach służby w amerykańskiej armii Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie być powinien - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele grupy ekspertów szkolących pilotów do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), znanym jako "Rooster". To syn jego przyjaciela, "Goose’a", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom z przeszłości.

Użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć również takie filmy jak "Downton Abbey", "Jurassic World Dominion", "Ray Donovan: The Movie" i "Wiking".

SkyShowtime: Ofensywa serialowa

Z seriali uwagę widzów z pewnością przyciągną nowe produkcje spod znaku "Star Treka". Jedną z nich będzie "Star Trek: Strange New Worlds" jest będzie już trzecim serialem aktorskim zrealizowanym  w ostatnich latach. Pozostałe dwa to "Star Trek: Discovery" oraz "Star Trek: Picard" (dostępny na Amazon Prime Video).

Nowa odsłona "Treka" jest osnuta wokół przygód Spocka (Ethan Peck), Christophera Pike'a (Anson Mount) oraz Numer Jeden (Rebecca Romijn). Bohaterowie są znani z oryginalnych seriali spod znaku "gwiezdnej podróży". Ich nowe wcielenia poznaliśmy w drugim sezonie "Star Trek: Discovery". W drugiej serii do serialu dołączy Paul Wesley, który wcieli się w postać Jamesa T. Kirka.

Kolejnymi produkcjami są "Yellowstone" oraz "1923", czyli opowieści Taylora Sheridana o kowbojach - w gwiazdorskiej obsadzie. W pierwszej produkcji główną rolę gra Kevin Costner, w drugiej prym wiodą Harrison Ford i Helen Mirren.

Z kolei "Mayor of Kingstown" i "Tulsa King", których producentem wykonawczym jest wymieniony wyżej Sheridan, to seriale o ludziach, którzy muszą poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Pierwszy opowiada o losach Mike’a McLusky’ego (Jeremy Renner) i jego wpływowej rodziny. Po tragedii, która wstrząsa życiem jego bliskich Mike musi poradzić sobie z zarządzaniem i egzekwowaniem sprawiedliwości w mieście, w którym najważniejszym biznesem jest... więziennictwo.

"Tulsa King" jest historią Dwighta Manfrediego, członka mafii z Nowego Jorku, który po wyjściu z więzienia po 25 latach zostaje "zesłany" do małego miasteczka w stanie Oklahoma. W postać Dwighta wciela się Sylvester Stallone, dla którego jest to pierwsza główna rola w serialu. Co więcej, w produkcji oprócz intrygującego bohatera znajdzie się sporo humoru - szczególnie wtedy, kiedy ponad 70-letni Dwight musi zmierzyć się ze współczesnością.

SkyShowtime: Europejskie seriale oryginalne. Przede wszystkim "Warszawianka"

Na platformie można będzie obejrzeć równie europejskie seriale oryginalne, w tym szczególnie interesującą dla polskich widzów "Warszawiankę".

"’Warszawianka’ opowiada o tragikomicznych przygodach czterdziestoletniego playboya (Borys Szyc), ulubieńca wszystkich i miejskiej legendy, który walczy nieustająco z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie" - głosi opis serialu.

Zobacz też:

"Pierścienie władzy": Orlando Bloom wypowiedział się na temat serialu! Jak ocenia produkcję?

"Hotel Zacisze": John Cleese powraca do swojej kultowej roli!

Quiz: Rozpoznasz kultowe polskie seriale po jednym kadrze?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Kevin Costner | Harrison Ford | Helen Mirren
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy