Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierścienie władzy": Orlando Bloom wypowiedział się na temat serialu! Jak ocenia produkcję?

Orlando Bloom dla wielu widzów wciąż jest Legolasem z filmowej serii "Władca Pierścieni". Aktor wciąż ma sentyment do produkcji Petera Jacksona i chętnie wraca do czasów, kiedy powstawały kultowe filmy. Co ciekawe gwiazdor jest też fanem serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Co powiedział o produkcji?

"Pierścienie Władzy": Orlando Bloom zachwycony serialem

Orlando Bloom blisko 20 lat temu zdobył światową popularność dzięki roli elfa Legolasa w filmach z serii "Władca Pierścieni" Petera Jacksona. Dekadę później odtworzył kultową postać w filmie "Hobbit: Pustkowie Smauga" i sequelu produkcji z 2014 roku. 

W ubiegłym roku na ekrany wszedł natomiast serial, bazujący na prozie Tolkiena - "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"

"(...) Serial Amazon Studios po raz pierwszy przeniesie na ekran heroiczne legendy Drugiej Ery Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z 'Hobbita' i 'Władcy pierścieni'. Zabierze widza do świata, w którym wykuwane były potężne siły, królestwa zmierzały w stronę swojej chwały, ale i upadku, niezwykli bohaterowie stawali przed próbami, nadzieja wisiała na cieniutkim włosku, a najwięksi złoczyńcy, jacy kiedykolwiek powstali spod pióra Tolkiena, zagrażali światu pogrążeniem go w ciemności" - można przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

Serial zdobył sporą popularność, ale nie brakowało opinii, że fabularnie i scenariuszowo nie dorównuje słynnym produkcjom Jacksona. Do dziś widzowie dzielą się na dwa obozy 0 tych, których zachwycił i tych, których zupełnie rozczarował.

Ostatnio w wywiadzie dla "RadioTimes.com" o serial Amazona został zapytany Orlando Bloom. Jak słynny aktor ocenia produkcję?

- Tęskniłem za umysłem Tolkiena, za jego światem i za jego wizją - i myślę, że serial po prostu wróca do świata Tolkiena. Pomyślałem, że to było naprawdę odważne - mówił.

- Nie jest łatwo zmierzyć się z inną wersją czegoś, co miało tak niezwykły przebieg, ale pomyślałem, że to naprawdę godne podziwu; Obsada, historia i sposób, w jaki podeszli do świata... Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków - dodał.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Trwają prace nad drugim sezonem

4 października w Wielkiej Brytanii ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy".  Pierwszy sezon kręcono w Nowej Zelandii, ale oszczędności zmusiły ekipę do zmiany miejsca - obecnie ekipa pracuje w studio Amazona, gdzie będę powstawać kolejne produkcje platformy.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama