Reklama

Skazana

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 186
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazana 2": Premiera w Playerze już tej jesieni. Nowe twarze w obsadzie

Kolejna produkcja Playera, która okazała się wielkim sukcesem powraca jesienią. Drugi sezon "Skazanej" z Agatą Kuleszą w roli głównej pojawi się już za kilka tygodni. W serialu widzowie zobaczą nowe twarze.

"Skazana": O czym opowiada serial?

Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach to kobieta, która osiągnęła zawodowy sukces. Atrakcyjna, z charyzmą, bardzo inteligentna i ambitna. Surowa, postrach wszystkich bandytów. Szczególnie dała się poznać jako sędzia prowadząca procesy członków zorganizowanych grup przestępczych. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko ich przejrzeć. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości?

W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Reklama

"Skazana 2" jesienią w Playerze

Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim, wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę?

Jak wynika z oficjalnej informacji prasowej TVN, "Skazana 2" składać się będzie z 8 odcinków. Premiera pierwszego została zaplanowana na jesień tego roku. 

W obsadzie ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Maria Kania (Marika), Monika Dawidziuk (Amfisa Borkow), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina") oraz Natalia Sikora (Monika Szkudlarek).

W drugim sezonie dołączą do nich Adam Woronowicz, Konrad Eleryk, Jacek Beler, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska.

Zobacz też:

"Kontrola": Natasza Parzymies wyróżniona na liście talentów "Variety"

"Na Wspólnej": Odcinek 3476. Paweł zostanie oczyszczony z zarzutów?

Marta Żmuda Trzebiatowska z nowym projektem. Posypały się gratulacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama