Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12120
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3476. Paweł zostanie oczyszczony z zarzutów?

W 3476. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek, 23 sierpnia, o 20.15 w TVN) nastąpi kolejny przełom w sprawie Pawła. Kiedy będzie się wydawało, że mężczyzna jest już blisko uniewinnienia, do sprawy wtrącą się bandyci, którzy zastraszą głównego świadka obrony. Co wydarzy się dalej?

"Na Wspólnej": Odcinek 3476. Sprawa Pawła bliska rozwiązania?

Beata przeprasza Emila po tym, jak bardzo go obraziła. Larson wybacza jej i ma dobre wiadomości - dziś ma odbyć się wizja lokalna, która może pomóc oczyścić Pawła z zarzutów. Jednak okazuje się, że najważniejszy świadek - ochroniarz kantoru - jest zastraszany przez bandytów... Wieczorem Sławek śledzi świadka i nagrywa, jak gangsterzy dopadają i wypytują mężczyznę, co powiedział policji!

"Na Wspólnej": Odcinek 3476. Starcie z zakonnicami

Po idiotycznym wybryku Janka, jego przyjaciele mają starcie z zakonnicami, które zamierzają wezwać policję. Młodzieży udaje się przekonać siostrę przełożoną, żeby wybaczyła koledze. Wezwani Zimińscy nie mogą uwierzyć w to, że Janek utknął w... oknie życia! Chłopak musi ponieść srogą karę wymyśloną przez siostry zakonne...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3476. Mania podpadnie babci!

Matka Żanety znajduje w pokoju Mani ukrytą butelkę wina. Od tej chwili wnuczka jest na celowniku Heleny. Mania zabiera ukrytą butelkę na randkę ze swoim chłopakiem. Kiedy Leon pociąga z niej łyk, okazuje się, że Kopciowa... zamieniła jej zawartość! Przerażona dziewczyna spodziewa się totalnej afery!

"Na Wspólnej": Odcinek 3476. Kiedy i gdzie oglądać?

3476. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 23 sierpnia, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL