Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak spędzi swoje 41. urodziny?

Kiedy dokładnie rok temu Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", skończył 40 lat, mówił, że spodziewa się, iż w jego życiu nadchodzi czas na miłość, rodzinę i dom. Dziś - 21 czerwca - Tomek obchodzi 41. urodziny. Spędzi je w pracy!

- Bardzo jestem ciekawy, co się będzie ze mną działo po czterdziestce - powiedział Tomasz Karolak w wywiadzie, jakiego udzielił tuż przed 40. urodzinami. Mówił, że chciałby mieć więcej czasu dla córki Lenki, że marzy o życiowej stabilizacji i zamierza nieco zwolnić tempo pracy. Tymczasem...

Reklama


- Ciągle nie wiem, w co ręce włożyć i wciąż żyję chwilą - mówi.


Ostatni rok Tomasz Karolak spędził głównie na planie seriali i w założonym przez siebie Teatrze IMKA. Aby utrzymać IMKĘ, w którą inwestuje niemal każdą zarobioną złotówkę, zagrał aż w pięciu serialach! Pojawił się na ekranie w "rodzince.pl", "Ja to mam szczęście!", "Prawie Agaty", "Przepisie na życie" i "Piątym stadionie".


- Cały czas rola w serialu jest dla aktora darem bożym. Zarabiamy w telewizji, ale pracujemy codziennie od rana do wieczora, po kilkanaście godzin. Zdarza się, że aktor grający w serialu na nic więcej po prostu nie ma czasu, a przecież jest jeszcze teatr, film, no i... życie - twierdzi.


Tomek nie ukrywa, że kiedyś z wielką rezerwą podchodził do seriali. Po ukończeniu szkoły teatralnej przez 9 lat pracował wyłącznie na scenie, a seriale wydawały mu się czymś o wiele mniej wartościowym niż teatr. Gdy proponowano mu role w telenowelach, odmawiał.

W końcu jednak zdecydował się, jak mówi ze względów finansowych, wcielić się w policjanta Szczepana Żałodę w "Kryminalnych". Ta rola dała mu ogromną popularność i sprawiła, że zrozumiał, iż aby móc zrealizować swoje marzenia związane z teatrem, musi grać w serialach.


Swoje 41. urodziny Tomasz Karolak obchodzić będzie w teatrze. Wieczorem na scenie IMKI zagra w "Królu Dramatu". A już w przyszłym tygodniu wróci na plan "rodzinki.pl".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | seriale | urodziny Tomasza Karolaka | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje