Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Boscy przesiądą się na rowery?

Wszystko wskazuje na to, że Boscy wraz z przyjściem wiosny przesiądą się z wygodnego samochodu na... rowery. W dodatku zrobią to pod okiem wicemistrzyni olimpijskiej w kolarstwie górskim Mai Włoszczowskiej!

Maja Włoszczowska to kolejna gwiazda polskiego sportu, która przyjęła zaproszenie producentki "rodzinki.pl" Doroty Kośmickiej-Gacke do gościnnego udziału w uwielbianym przez widzów serialu. Znakomita kolarka pojawiła się we wtorek na planie i osobiście przekonywała Boskich, że rower to najwygodniejszy, najbardziej przyjazny środowisku i... najtańszy środek transportu.

Reklama

Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski) mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki kolarstwa górskiego, które odsłoniła przed nimi jedna z najlepszych zawodniczek świata. Maja Włoszczowska nie musiała długo namawiać serialowych braci i ich rodziców - Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata KożuchowskaTomasz Karolak) - na wspólną wyprawę rowerową. Piękna pogoda wręcz zachęcała do przejażdżki...

Maja Włoszczowska - wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, złota medalistka mistrzostw świata, wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Europy w kolarstwie górskim - stwierdziła po spotkaniu z Boskimi, że bardzo by chciała, aby wszystkie polskie rodziny przesiadły się na rowery.

- Jazda na rowerze nie tylko wzmacnia mięśnie i świetnie wpływa na naszą formę fizyczną. Ma też wspaniały wpływ na nasze samopoczucie - stwierdziła Maja, patrząc na uśmiechnięte twarze wszystkich Boskich.

Faktem jest, że podczas jazdy na rowerze organizm wydziela endorfiny, które nazywane są hormonem szczęścia, a przyśpieszone bicie serca powoduje lepsze dotlenienie mózgu. Poza tym, jadąc samochodem, często mijamy ciekawe miejsca tak szybko, że nawet ich nie dostrzegamy. Jadąc rowerem, widzimy znacznie więcej!

Zobaczcie, jak dobrze bawili się Boscy podczas wyprawy rowerowej w towarzystwie Mai Włoszczowskiej. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze spotkania mistrzyni z najpopularniejszą polską rodzinką.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Maja Włoszczowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama