Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie 8. sezon "rodzinki.pl"! Małgorzata Kożuchowska nie porzuci Boskich!

Wbrew rozsiewanym plotkom, Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Natalia Boska z "rodzinki.pl", wcale nie zamierza porzucić kultowego serialu TVP2! Poznaj szczegóły!


Reklama


- To pewne jak w szwajcarskim banku, że powstanie 8. sezon "rodzinki.pl"! - potwierdza Anna Jaroch-Okapiec, producentka serialu TVP2.

- Wchodzimy na plan 11 grudnia br. Co więcej: mamy zaplanowane i potwierdzone wszystkie terminy. A Małgorzata Kożuchowska umowę z Telewizją Polską na nową serię "rodzinki.pl" podpisała jeszcze w czerwcu bieżącego roku. Mogę więc zapewnić, że powstanie premierowych odcinków nie jest w żaden sposób zagrożone.

Jak udało się nam dowiedzieć, Małgorzata Kożuchowska na planie produkcji własnej TVP, jaką jest serial o familii Boskich, będzie pracowała także w styczniu i lutym 2016 roku. Tak, by premierowe odcinki były gotowe na marzec, czyli na start ramówki wiosennej.

Serialowej Natalii Boskiej uda się pogodzić ze sobą zarówno wszystkie zajętości zawodowe, jak i obowiązki rodzinne. Nie bez kozery Małgorzata Kożuchowska już na studiach w Akademii Teatralnej w Warszawie cieszyła się opinią tytana pracy.

- To nie tylko piękna i utalentowana aktorka, ale także wyjątkowo obowiązkowa osoba - mówią o niej jednogłośnie koledzy z planu "rodzinki.pl". - A swoje słowa zawsze potwierdza czynami. Nigdy nie wycofuje się z danych obietnic.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje