Rodzina na Maxa
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 52
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Karolina rozstanie się z Maxem?! Popełni wielki błąd

Fani "Rodziny na Maxa" czeka w finałowych odcinkach sporo emocji. Czy Karolina rozstanie się z Maxem?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

"Rodzina na Maxa": Odcinek 12.

Sławek, Maria i dzieci wyjeżdżają na wakacje do Irlandii. Max  wszelkimi sposobami próbuje rozweselić Karolinę i sprawić, aby zbytnio nie tęskniła za dziećmi.  Julia nadal mieszka u siostry, ale Marek jest zdeterminowany, aby ją odzyskać. Matka Maxa, Natalia, przyjeżdża z wizytą  i jest niezadowolona, kiedy odkrywa, że Max zrezygnował z marzeń (podróż do Ameryki)  i zatrudnił się  w korporacji tylko po to, aby udowodnić, że  chce wziąć odpowiedzialność za Karolinę i jej dzieci. Karolina rozstaje się z Maxem, bo nie chce, aby rezygnował z czegokolwiek z jej powodu.

Reklama

"Rodzina na Maxa": Odcinek 13.

Przed wyjazdem za ocean Max robi wszystko, aby zapomnieć o Karolinie. Kiedy Karolina i Max przypadkowo wpadają na siebie na weselu Dawida i Alka, jest niezręcznie. Kobieta zdaje sobie sprawę, że popełniła wielki błąd. Idzie więc do mieszkania Maxa, aby życzyć mu powodzenia i  spotyka tam jedną z jego nowych dziewczyn. Czuje się głęboko zraniona tym, że Max tak łatwo o niej zapomniał.

"Rodzina na Maxa": O czym opowiada serial?

Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. 

Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eks-teściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eks-teściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

"Rodzina na Maxa": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon serialu dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

"Świat według Kiepskich": Pożegnanie z serialem

"Rafi": Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska gwiazdami nowego serialu Polsatu

"Przyjaciółki" wspominają 10 lat na planie serialu!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rodzina na Maxa | Polsat Box Go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy