Rodzina na Maxa

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Ewa Kasprzyk jako teściowa inna niż wszystkie

Ewę Kasprzyk możemy ostatnio podziwiać w nowym serialu Polsatu, czyli "Rodzinie na Maxa". W kogo wciela się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek? Dlaczego jej bohaterka tak bardzo wyróżnia się na tle innych teściowych?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

"Wcielam się w tym serialu w rolę teściowej. To jest teściowa trochę nietypowa - ma wyrzuty sumienia, że jej synek odszedł w siną dal, więc postanawia wychowywać swoje wnuki, żyjąc pod jednym dachem z synową. Pomaga w wychowaniu, jest nowoczesna; jest niezastąpiona dla Karoliny" - mówi Ewa Kasprzyk i zapewnia, że "Rodzina na Maxa" obfituje w zwroty akcji.

"Rodzina na Maxa": Powstanie drugi sezon

"Na planie pierwszego sezonu stworzyliśmy zgrany i kreatywny team. Cieszę się, że ponownie mamy szansę na dalsze opowiadanie szalonej historii Karoliny i Maxa" - mówi odtwórczyni głównej roli, Anna Smołowik.

Reklama

Obok Anny Smołowik i Nikodema Rozbickiego ponownie zobaczymy plejadę znanych i lubianych gwiazd: Ewę Kasprzyk, Sonię Bohosiewicz, Grzegorza Małeckiego, Helenę Sujecką, Filipa Orlińskiego, Zofię Stafiej, Milę Jankowską, Zofię Świątkiewicz i najmłodszego z obsady, Maksymiliana Zielińskiego. Nie zabraknie też postaci granych przez Zofię Zborowską i Michała Czerneckiego.

Zobacz też: "Rodzina na Maxa": Ina Sobala w nowej roli. "Uwielbiam grać postaci dalekie ode mnie"

"Rodzina na Maxa": O czym opowiada serial?

Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. 

Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eks-teściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eks-teściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

"Rodzina na Maxa": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon serialu dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

"Rodzina na Maxa": Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu

Sonia Bohosiewicz nie tylko o "Rodzinie na Maxa": Trochę zadziera nosa, ma duży dystans i poczucie humoru

Nikodem Rozbicki: Utalentowany aktor i muzyk. Czym zajmuje się młody artysta?

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rodzina na Maxa | Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy