Rodzina na Maxa

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nikodem Rozbicki: Utalentowany aktor i muzyk. Czym zajmuje się młody artysta?

Nikodem Rozbicki przez lata swojej wciąż rozwijającej się kariery zdobył serca fanów. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele ról, zarówno tych serialowych, jak i filmowych. Oprócz aktorstwa zajmuje się również muzyką i prowadzi własną firmę. Od września można oglądać nowy serial Polsatu, w którym gra główną rolę - „Rodzina na Maxa".

Nikodem Rozbicki to polski aktor młodego pokolenia, który poza karierą filmową i serialową realizuje się również jako muzyk, a także od niedawna jako przedsiębiorca. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej.

Nikodem Rozbicki - jego kariera nabrała tempa w 2015 r. i stał się gwiazdą dużego ekranu!

Nikodem Rozbicki pierwszy raz pojawił się na małym ekranie w 2008 r., gościnnie występując w serialu "Ojciec Mateusz". Następnie aktor zdobywał doświadczenie, przyjmując gościnne role w serialach, takich jak: "Prawo Agaty", "Strażacy" czy "Komisarz Alex".

Reklama

Na dużym ekranie zadebiutował jedną z głównych ról w filmie "Bejbi Blues" w 2014 r. Produkcja została doceniona przez krytyków i otrzymała między innymi nagrodę specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Nikodem Rozbicki dwa lata później zagrał również drugoplanową postać w polsko-duńskiej produkcji "Obietnica".

Popularność i największy rozwój kariery aktora przypadają na 2015 r. , kiedy pokazał, że traktuje swoją drogę zawodową bardzo poważnie i wziął udział w wielu produkcjach, które przyniosły mu nie tylko rozwój, ale i sporą rzeszę fanów. Właśnie wtedy Nikodem Rozbicki zagrał w filmach: "Listy do M 2", "Singielka" i "Czerwony Pająk".

W następnych latach można go było oglądać również w innych produkcjach, m.in. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Listy do M 3", "Powiedz tak" "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" i "Koniec świata, czyli kogel-mogel".

W 2016 r. aktor wziął również udział w programie Polsatu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w parze z Agnieszką Kaczorowską, gdzie zajął 6. miejsce.

Pozostałe produkcje, w których wystąpił Nikodem Rozbicki, to:

  • "Kochaj!"
  • "Jak pies z kotem"
  • "Jak poślubić milionera"
  • "Wyzwanie"
  • "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"
  • "Rodzinka.pl"
  • "Bracia"
  • "Chyłka"
  • "Nie rób scen"

Oprócz aktorstwa, Nikodem Rozbicki rozwija także swoją karierę muzyczną i jest multiinstrumentalistą - gra na gitarze, basie oraz perkusji. Młody aktor jest również członkiem i frontmanem zespołu muzycznego Whocares?.

Nikodem Rozbicki z główną rolą w hicie Polsatu - "Rodzina na Maxa"

Aktor gra główną rolę w nowym serialu Polsatu "Rodzina na Maxa", który premierę miał 9 września. Jest to serial komediowo-obyczajowy, opowiadający historię o rodzinie, nieoczekiwanej miłości oraz o różnicy wieku. Nikodem Rozbicki wciela się w rolę Maxa, który w wieku 25 lat spotyka wymarzoną kobietę i zakochuje się w niej. Wybranka jednak nie okazuje się idealna, ponieważ nie tylko posiada już trójkę dzieci, ale i mieszka w jednym domu z eksteściową.

Reżyserką serialu jest Maria Sadowska, która ma na swoim koncie już takie produkcje, jak: "Dziewczyny z Dubaju", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Dzień kobiet". W produkcji zagrali również inni znani aktorzy, którzy od lat zachwycają widzów swoją grą. Obok Nikodema Rozbickiego w serialu pojawiają się między innymi: Ewa Kasprzyk, Anna Smołowik, Grzegorz Małecki czy Sonia Bohosiewicz.

Utalentowany aktor, muzyk i... gwiazda Instagrama

Nikodem Rozbicki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nikodamn. Ma aż 158 000 obserwujących. Na swoim profilu pokazuje życie codzienne, odpowiada na pytania widzów, zdradza kulisy życia aktora i dzieli się urywkami z podróży. Niektóre posty dotyczą również firmy, którą założył Nikodem Rozbicki - UKOI. Działalność dotyczy sieci mobilnych domków do wynajęcia - mikrohoteli z podniebnym oknem.

Czytaj również:

Anna Smołowik i "Rodzina na Maxa": Jesteśmy bardzo zgraną drużyną

Ewa Kasprzyk zachwyciła fanów. To efekt ciężkiej pracy!

Zobacz także:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Nikodem Rozbicki | Rodzina na Maxa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy