Ród smoka

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Nowa czołówka serialu HBO! Poznajecie motyw muzyczny?

Wraz z premierą drugiego odcinka najnowszej opowieści ze świata wykreowanego przez George'a R.R.Martina zaprezentowano nową czołówkę serialu. Tak jak w przypadku "Gry o tron", i ta wersja jest świetna.

"Ród smoka": Nowa czołówka

Przy okazji premiery drugiego odcinka pierwszego sezonu "Rodu smoka" HBO zaprezentowało czołówkę serialu z nowego serialu ze świata "Gry o tron". Wierni widzowie z pewnością znają muzyczny motyw przewodni - to utwór z oryginalnego serialu, który "otwierał" serial przez osiem sezonów.

"Ród smoka": O czym opowiada serial?

"Ród smoka" powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest "Gra o tron".

Reklama

W pierwszym sezonie serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes, Savannah Steyn.

"Ród smoka": Powstanie drugi sezon hitu HBO

"Jesteśmy bardziej niż dumni z tego, co osiągnął pierwszy sezon 'Rodu smoka'. Nasza fenomenalna obsada i ekipa podjęły ogromne wyzwanie i przekroczyły wszelkie nasze oczekiwania, dostarczając produkcję, którą każdy już traktuje jako pozycję obowiązkową w telewizji. Ogromne podziękowania dla George’a, Ryana i Miguela za prowadzenie nas w tej podróży. Jesteśmy ogromnie podekscytowani, mogąc tworzyć kontynuację sagi rodu Targaryenów w drugim sezonie serialu" - powiedziała Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming.

Zobacz też:

Rafał Maćkowiak: Kim jest serialowy Herkules z TVN? Do roli zmienił się nie do poznania!

Jesienna ramówka Polsatu "Wieczór z gwiazdami". Premiery i kontynuacje hitów

Netflix: Twórca "The Umbrella Academy" za sterami "Horizon Zero Dawn"

Disney+: "Andor" wkracza do akcji! Jakie seriale zobaczymy we wrześniu?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka | HBO Max: Seriale | Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy