Reklama

"Remiza. Zawsze w akcji!": Odcinek 17. Związek Magdy i Roberta zawiśnie na włosku!

W 17. odcinku nowego serialu telewizyjnej Jedynki pt. „Remiza. Zawsze w akcji!” (emisja we wtorek 28 września o godz. 18.20 w TVP1) Magda (Sylwia Drzycimska) nabierze podejrzeń, że jej partner Robert (Ziemowit Wasielewski), komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach, zanadto interesuje się Ewą (Paulina Masiak). Poczuje wyraźne ukłucie zazdrości o własną siostrę! Co z tego wyniknie?

Przypomnijmy, że komendant Orzechowski od jakiegoś czasu jest w związku z Magdą Wieczorek, czyli ze swoją koleżanką z OSP. 30-latka ujęła go tym, że bardzo szybko znalazła wspólny język z jego córką, 10-letnią Karoliną (Cleo Rakowska), którą wychowuje samotnie po śmierci żony.

Nieoczekiwany powrót Ewy do Brzezin po 12 latach nieobecności wywrócił życie całej trójki do góry nogami. Starsza o dwa lata siostra Magdy była w przeszłości związana z Orzechowskim, ale zaraz po maturze niespodziewanie zostawiła go i wyjechała w nieznane. Zdecydowała się w końcu wrócić w rodzinne strony, bo uznała, że na wsi jej 12-letni syn Antek (Tobiasz Wiercichowski) przestanie sprawiać kłopoty. Pani doktor postanowiła też pojednać się z Magdą i ponownie zbliżyć do Roberta, nie wiedząc, że ten spotyka się z jej siostrą!

Reklama

"Remiza. Zawsze w akcji!". Odcinek 17. Robert zaczyna unikać Magdy!

Uwadze Magdy nie ujdzie, że Robert zaczął się wobec niej dziwnie zachowywać. Prosto z mostu zapyta go, co jest grane. On nie odpowie i na dodatek będzie unikał jej wzroku. Dopiero wtedy Wieczorek dozna olśnienia.

- Chodzi o Ewę, tak? Wróciła i znowu jest najważniejsza? - spróbuje przycisnąć ukochanego. 

- Magda, ja...- zacznie odpowiadać Orzechowski, ale nie dokończy, bo akurat dostaną wezwanie na akcję. 

Intuicja podpowie Magdzie, że jej związek z Robertem wisi na włosku... Czy znów zechce walczyć o niego z własną siostrą?

Zobacz też: Mariusz Czajka od zawsze chciał zostać strażakiem

"Remiza. Zawsze w akcji!". Odcinek 17. Kiedy i gdzie zobaczyć?

17. odcinek nowego serialu telewizyjnej Jedynki pt. "Remiza. Zawsze w akcji!" zostanie wyemitowany we wtorek 28 września o godz. 18.20 w TVP1.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje