Reklama

Ratownicy

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 317
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wypadek śmigłowca

Sprawdźmy, co wydarzy się w kolejnym odcinku.

Grupa taterników wybiera się w góry. W trakcie wspinaczki jeden z nich odpada od ściany. Konieczna jest akcja ratunkowa z helikopterem.

Reklama

Podczas powrotu okazuje się, że maszyna jest uszkodzona. Jan Tarnowski (w tej roli Bogusław Linda) decyduje, że trzeba polecieć na przegląd helikoptera do Krakowa. Jan chce przy okazji przeglądu odnaleźć Magdę i porozmawiać o rozstaniu. Odnajduje ją w mieszkaniu Winniczuka i uświadamia sobie, że dziewczyna zdradzała go od miesięcy. Jest załamany...

Tymczasem Staszek (Tomek Schuchardt), syna Jana, spotyka się ze swoim kuratorem Joanną. Znajomość jest dość zażyła, szczególnie, że zaczęła się od wspólnie spędzonej nocy. Joanna stara się zachować profesjonalizm i naciska na Staszka, by ten - w ramach resocjalizacji - zgłosił się do Pogotowia Górskiego i rozpoczął staż.

W drodze z Krakowa śmigłowiec ulega wypadkowi. Będący w centrali Staszek i ratownicy słyszą urywaną relację z wypadku...

Oprócz Lindy i Schuchardta w serialu występują: Przemysław Bluszcz (Cezary), Jacek Koman (Rojek), Michał Czernecki (Hubert), Eva Sakalova (Tośka), Paweł Domagała (Barciok) i Wojciech Czerwiński (Denis).

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje