Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 23606
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bohaterowie serialu "Ranczo" w... powieści

Wielbiciele telewizyjnego serialu "Ranczo" w oczekiwaniu na jego 8. serię będą mogli spotkać się z ulubionymi bohaterami... na kartach książki. Do księgarń trafiła napisana przez scenarzystów "Rancza" jego powieściowa wersja.Reklama

"Ranczo - powieść" autorstwa Roberta Bruttera i Jerzego Niemczuka to pozycja dla wszystkich, którzy pokochali perypetie mieszkańców fikcyjnej wsi Wilkowyje. Kultowe dialogi, duża dawka humoru i wątki, które nie pojawiły się w serialu - to wszystko czeka na czytelników.

Dzięki książce, która ukazuje się nakładem Wydawnictwa Literackiego, wierni fani "Rancza" będą mogli odświeżyć sobie zabawne perypetie Amerykanki Lucy, która zamieszkała na prowincji w odziedziczonym po babci zrujnowanym dworku i próbuje przystosować się do życia na polskiej wsi, a raczej dostosowuje wieś do swojej filozofii życiowej. "Ranczo" w wersji pisanej, to podobnie jak jego telewizyjny pierwowzór wnikliwa, a zarazem ciepła satyra na współczesną polską wieś i jej mieszkańców.

"Ranczo - powieść" do księgarń trafiła w czwartek, na miesiąc przed premierą kolejnej, ósmej już transzy popularnego serialu. Od marca widzów czekają spektakularne powroty do Wilkowyj, polityczne przepychanki, nowe romanse i nieoczekiwana decyzja głównej bohaterki o wyjeździe z kraju na zawsze.

Najnowszą serię "Rancza" wyreżyserował, tak jak poprzednie, Wojciech Adamczyk, zaś autorem scenariusza był Robert Brutter. Na plan wrócił Bartek Kasprzykowski w roli wikarego Roberta, a nową postać leśnika zagrał Dobromir Dymecki. Emisja pierwszego odcinka - 2 marca w TVP 1.

Serial "Ranczo" kręcony jest od 2006 roku. W główną rolę Amerykanki Lucy, która porzuciwszy swoje życie w Nowym Jorku zamieszkuje w niewielkiej wsi na Podlasiu wciela się Ilona Ostrowska. Podwójną rolę gra Cezary Żak - aktora można oglądać jako miejscowego kapłana i jego brata-bliźniaka, parającego się polityką. W pozostałych rolach występują m.in.: Paweł Królikowski, Artur Barciś, Marta Lipińska i Franciszek Pieczka.

Cotygodniowa emisja serialu gromadzi średnio sześciomilionową widownię.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje