Przysięga Yemin

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1631
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Ostatni odcinek przygód Emira. Co stanie się z Gulperi?

W poprzednim odcinku "Przysięgi" Beyhan dowiedziała się, że Emir mieszka w domu Savasa. Ojciec Gulperi chce wrócić do Mardin i zabrać córkę ze sobą. Ta jednak nie chce wyjeżdżać. Co ją powstrzymuje? Czego możemy spodziewać się po 838. epizodzie "Przysięgi"?

"Przysięga" jest turecką telenowelą, która zebrała rzeszę Polskich fanów. Niestety w najbliższym czasie zniknie z kanału Telewizji Polskiej. O czym opowiadał serial? Jak się zakończy? Poznajmy streszczenie ostatniego, 838. odcinka "Przysięgi".

"Przysięga": o czym opowiada serial

Z początku serial skupiał się na historii Reyhan. Po śmierci matki trafiła do domu swojego bogatego wujka. Ten próbuje z czasem zmusić młodą dziewczynę do ślubu ze swoim synem - Emirem. Ich relacja nie układała się przyjaźnie. Szczególnie że w ich życie mocno ingerowała również matka Emira, chcąca dla niego zupełnie innego życia. Wszystko się jednak zmieniło po śmierci Reyhan. Emir został sam z dzieckiem. Aż pewnego dnia poznał tajemniczą "wróżkę" - Gulperi.

Reklama

"Przysięga": odc. 838. Streszczenie i opis odcinka

Savas nie pozwala Beyhan odebrać sobie życia. Kobieta uważa jednak, że to jedyne, co jej w życiu zostało. Nie widzi już nic innego oprócz nienawiści do rodziny Emira. Tymczasem on po tym wszystkim, co go spotkało prosi Gulperi, aby nie wyjeżdżała.

Osiem miesięcy później Beyhan umiera. Savas odciął się od wszystkich rzeczy, które przypominały mu dawne dzieje. Mieszkanie i samochód oddał Fidan oraz Baranowi. Emirowi w ramach prezentu ślubnego przekazał rodową rezydencję. Kemal i Narin cieszą się z tego, że wszyscy są ponownie szczęśliwą rodziną. Emir i Gulperi biorą ślub, a w podróż poślubną wyruszają wraz z Yigitem.

"Przysięga": odc. 838. Kiedy oglądać finał produkcji?

Wielki finał, czyli 838. odcinek "Przysięgi" pojawi się w telewizji w środę, 29 marca. Wyemitowany zostanie na kanale TVP1 o godzinie 16:05. Jego ponowna emisja zaplanowana jest na kolejny dzień. Pojawi się na tym samym kanale o godzinie 5:20. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Odcinek 3597. Wielkie zmiany w życiu Kuby! Zostawi dziewczynę?

"Akacjowa 38": Cayetana uwodzi Germana, a Manuela kradnie

"Wspaniałe stulecie": Fatma chce wyjawić tajemnicę Hurrem

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy