Przysięga Yemin

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1641
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Meltem ucieka z więzienia

„Przysięga” jest tureckim serialem emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Serial swoją polską premierę miał w 2019 roku. Obecnie na antenie TVP1 emitowany jest czwarty sezon przygód Emira i Gulperi. W poprzednich odcinkach Meltem została schwytana przez policję. Prawnik gwarantuje jej długą odsiadkę w więzieniu. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach? Tego dowiemy się ze streszczenia 710. - 714. odcinka serialu „Przysięga”!

"Przysięga" dostępna jest na kanale TVP1 od czterech sezonów. Przez cały ten czas zebrała dobre opinie oraz uznanie ze strony widzów. Wszystko dzięki pomysłowym zwrotom akcji i intrygom wokół rodziny Emira oraz Kemala. Ostatnio Kemal wyszedł z więzienia i udało mu się zemścić na Meltem. Kadriye przed śmiercią prosi Gulperi, by ta pozostała przy Emirze. Co czeka bohaterów w najbliższych odcinkach? Sprawdźmy streszczenie kolejnych odcinków "Przysięgi".

Reklama

"Przysięga": odc. 710. Streszczenie i opis odcinka

Meltem pilnie szuka sposobu na kontakt z Yildiz. Współwięźniarki znęcają się nad kobietą, zmuszając ją do różnych rzeczy. Gulperi nie może wytrzymać sposobu, w jaki traktuje ją ciotka. Nocuje w sypialni Emira. Mężczyzna chce pomóc jej w walce z ciotką. Kemal daje swojej żonie przekąski, które ta uwielbia.

"Przysięga": odc. 711. Streszczenie oraz opis odcinka

Tulay chce podjąć współpracę z Savasem i Beyhan, lecz duet ten odmawia. Kobieta decyduje się udowodnić im, że zależy jej na ukaraniu Gulperi. Chce ukarać żonę Emira za jej zachowanie. Informuje również Savasa o tym, że małżeństwo Emira nie jest prawdziwe. Jego związek z Gulperi jest udawany. Munevver mdleje i zostaje przewieziony do szpitala. 

"Przysięga": odc. 712. Streszczenie oraz opis odcinka

Stan Munevver jest coraz lepszy. Yildiz jest zaskoczona, jak plan Kemala jest bardzo skuteczny. Chce jak najszybciej wyznać Narin prawdę. Meltem mdleje w celi. Wszystko przez to, jak traktuje ją Cevher. Przeciwniczka Kemala nie może opanować bólu brzucha.

"Przysięga": odc. 713. Streszczenie oraz opis odcinka

Savas kontaktuje się z Beyhan. Informuje kobietę o tym, czego dowiedział się od Tulay. Beyhan jest już świadoma kłamstw. Atakuje Gulperi, krytykując ją, obrażając i mówiąc, że jest jak matka. Emir jest zaskoczony tym, że Beyhan jest świadoma całej sytuacji. Kobieta decyduje się zamieszkać w jego domu. Chwilę jednak po przybyciu wywołuje kłótnię i mdleje. Meltem w więzieniu tworzy plan zemsty na współwięźniarkach. Nikt nie wie, jak potoczą się jej losy.

"Przysięga": odc. 714. Streszczenie i opis odcinka

Beyhan ląduje w szpitalu, gdzie opiekę nad nią sprawuje Gulperi. Kobieta po czasie rozmawia szczerze z Emirem. Wyznaje mu, że tylko przy nim czuje się bezpiecznie. Mężczyzna cieszy się z tego, co usłyszał. Chce chronić Gulperi ze wszystkich sił przed Savasem i całą jego rodziną. Meltem uciekła z więzienia. Narin nie może się uspokoić. Kemal jednak uspokaja ją, że są stale pod opieką policji. Yildiz jednak obawia się, że wyjdzie na jaw, że współpracuje z Meltem.

"Przysięga": odc. 710-714. Kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" ma już swój czwarty sezon. Niezmiennie przygody Gulperi i Emira emitowane są na antenie TVP1. Nowe odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Osoby, które przegapią odcinek, mogą go nadrobić kolejnego dnia o godzinie 5:10. Jeśli chcemy obejrzeć poprzednie sezony, również mamy taką możliwość. W środy o godzinie 20:35 na antenie TVP3 lecą odcinki pierwszego sezonu. Można je również oglądać na TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Jesienna ramówka Polsatu "Wieczór z gwiazdami". Premiery i kontynuacje hitów

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę! Co wydarzy się w finale?

"Przyjaciółki": 20. sezon jesienią w Polsacie! Co się wydarzy?

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | Telewizja Polska SA | TVP1 | VOD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy