Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": 20. sezon jesienią w Polsacie! Co się wydarzy?

Po dziesięciu latach serial "Przyjaciółki" jest niezmiennie popularny i sprawia przyjemność nie tylko fanom, ale i twórcom. Nowe odcinki 20. sezonu od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie. Co wydarzy się u Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy? Sprawdźcie!

"Przyjaciółki": 10 lat z serialem

Serial "Przyjaciółki"  zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek. Powstaje 20. sezon uwielbianych przez widzów "Przyjaciółek". Ekipa i aktorzy na początku czerwca wrócili na plan i pracują nad nowymi odcinkami.

"Cieszy mnie to, że tutaj (przyp. w serialu) pokazane są kobiety, które mają jakieś zmagania, że to są zmagania, które są udziałem większości kobiet i jak sobie z nimi radzą - same i dzięki wsparciu innych kobiet, to jest dla mnie jakąś taką wartością. Myślę, że momentami ten serial ma taki ukryty feministyczny przekaz, że nasze bohaterki często łamią pewne stereotypy, wyłamują się ogólnie przyjętym rolom, potrafią walczyć o siebie, są świadome swojej wartości, budują się i rozwijają"-  mówiła Magda Stużyńska w rozmowie z Odetą Moro w odcinku programu "Sztuka przyjaźni".

Reklama

"Wiem, że nasz serial ma wpływ na życie innych kobiet i to jest super. Jest to misyjne. Twoja praca nabiera wartości, bardzo ją doceniasz i ja to doceniam i np. często słyszę, że dzięki mojej postaci ktoś zmienił swoje życie, podjął jakąś decyzję, odważniej zareagował w swoim życiu i takie sygnały dostaję" - dodała Anita Sokołowska.

"Przyjaciółki": U Ingi wydarzy się "coś spektakularnego"!

W 19. sezonie Inga zdecydowała się na pomoc swatki w poszukiwaniu mężczyzny idealnego. Kiedy wyszło na jaw, że zamiast pomóc jej znaleźć wielką miłość, Sara owinęła sobie wokół palca jej byłego - Roberta, wydawało się, że pomysł skazany jest na klęskę. Promyk nadziei dała relacja z Łukaszem, który jednak zamiast życie u boku Gruszewskiej wybrał samotną wyprawę w dalekie strony...

20. sezon to nowe otwarcie dla bohaterki, którą kreuje Małgorzata Socha. Sama aktorka liczy, że w końcu los się uśmiechnie do jej postaci.

- Mam nadzieję, że Inga znajdzie wymarzoną, wyidealizowaną miłość. Że to będzie "ten" sezon, w końcu dwudziesty. Coś spektakularnego musi się wydarzyć - mówi.

"Przyjaciółki": Co u Zuzy i Błażeja?

W 20. sezonie serialu Zuza Markiewicz w nieco innej odsłonie. Choć czasem zmiana fryzury to wynik rewolucji w życiu, w tym przypadku chodzi o zupełnie inną sytuację. - Od dwudziestu lat ciągle jestem w jakiejś kontynuacji. Chciałam coś zmienić. Nie mogłam się przefarbować, choć o to pytałam, bo dziewczyny są blondynkami. Naszej czwórki w blond serial by nie udźwignął. Więc stanęło na podcięciu włosów - tłumaczy Anita Sokołowska w rozmowie z POLSAT.PL.

Widzowie z niecierpliwością czekają na dalsze perypetie czterech bohaterek produkcji. W 19. sezonie relację Zuzy i Błażeja dopadł poważny kryzys, a ich wspólna przyszłość stanęła pod znakiem zapytania.

- Będzie burzliwie, ale Zuza i Błażej postanawiają zawalczyć o swój związek. Pójdą do seksuologa. Są to bardzo dowcipnie napisane sceny - zapowiada nowe odcinki serialu "Przyjaciółki" Anita Sokołowska.

"Przyjaciółki": Anka i nowe spojrzenie na życie

Po emocjonujących wydarzeniach z końcówki 19. sezonu, kiedy Anka nagle straciła przytomność, fani mogli odetchnąć, kiedy zobaczyli na zdjęciach z planu postać, w którą wciela się Magdalena Stużyńska. Jak to doświadczenie na nią wpłynie?

- Po takich przeżyciach będzie starała się uzyskać harmonię. Zupełnie inaczej spojrzy na życie, jak każda osoba, która wraca z zaświatów. Będzie zupełnie inaczej podchodzić do życia - mówi aktorka. Co to oznacza dla małżeństwa Strzeleckich?

Na przestrzeni lat cztery "Przyjaciółki" zmieniały się i musiały się mierzyć z wieloma skomplikowanymi sytuacjami. Magdalena Stużyńska przyznaje, że jej bohaterka jest dynamiczną postacią.

- Przeobraziła się ze stłamszonej pani domu w kobietę świadomą swojej wartości, która stawia sobie cele, realizuje je i szuka w życiu dodatkowych wyzwań - zaznacza artystka.

"Przyjaciółki": Nowa bohaterka w 20. sezonie!

Już we wrześniu w serialu "Przyjaciółki" będzie można zobaczyć Laurę Breszkę. Wcieli się w postać Marty, 36-letniej dekoratorki wnętrz. Tytułowe przyjaciółki pozna podczas wyprawy nad malowniczy Zalew Zegrzyński. Da się poznać jako osoba niezwykle tajemnicza. Na pytania o przeszłość i związki, będzie odpowiadała wymijająco, twierdząc przy tym, że życie nie jest lekkie, więc trzeba wykorzystać każdą chwilę.

Na jaw wyjdzie, że Marta ciężko pracuje, ale potrafi też cieszyć się życiem, kiedy tylko może. Jest sarkastyczna i bardzo zabawna. Jedno jest pewne: ostro namiesza w życiu serialowych przyjaciółek.

"Przyjaciółki": Kiedy oglądać?

Nowe odcinki jubileuszowego, 20. sezonu "Przyjaciółek" w każdy czwartek o 21:05 w Polsacie!

Zobacz też:

Laura Breszka lubi być niewidzialna!

Małgorzata Socha najpiękniejszą wczasowiczką

Joanna Liszowska w naturalnej odsłonie! Pokazała siwe włosy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy