Reklama

Yemin

Przysięga

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1335
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Emir poszukuje syna, Kemal wraca do więzienia

"Przysięga" jest tureckim serialem opowiadającym o życiu Emira i kobiet w jego życiu. W trakcie całej historii czekać ich będą intrygi, przeciwności losu oraz tragedie. Ostatnio zniknął syn Emira, a Yildiz przeszukuje sypialnię Narin. Czy prawda o niej oraz jej mężu wyjdzie na jaw? Poznajmy streszczenie 700., 701., 702., 703. i 704. odcinka serialu "Przysięga"!

"Przysięga" jest kolejnym serialem znad Bosforu emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Pięć dni w tygodniu na TVP1 oglądać możemy przygody Emira i Gulperi. Co zrobi Emir celem odnalezienia Yigita? Co stanie się z Kemalem po ogłoszeniu tego, że jednak żyje? Czym jeszcze zaskoczą nas najnowsze odcinki? Sprawdźmy w streszczeniu 700., 701., 702., 703. i 704. odcinka serialu "Przysięga".

"Przysięga" odc. 700. Streszczenie oraz opis odcinka

Kemal czeka wraz z Narin na Sevketa. Gdy mężczyzna przybywa do domu, od razu traci przytomność. Okazało się, że ma problemy kardiologiczne. W międzyczasie Emir dostał nagranie, na którym słychać jego dziecko. Yigit daje podpowiedź, że znajduje się "obok końcowej stacji ptaków". Emir nie jest w stanie zrozumieć tych słów. Gulperi zgadza się na całkowite oddanie Savasowi. Wszystko przez znęcanie się ze strony Kadriye. Hakan dopytuje Kemala o Nihan. Czuje, że kobieta ma coś wspólnego z Meltem.

Reklama

"Przysięga" odc. 701. Streszczenie oraz opis odcinka

Gulperi zostaje zamknięta przez Savasa w komórce. Gdy dziewczyna prosi o to, by zobaczyć się z Yigitem, zostaje przeniesiona w pewne obskurne miejsce. Klimat miejsca oraz wydarzenia, których Gulperi jest świadkiem, włącza w niej traumę. Emir decyduje się ruszyć w poszukiwaniu swojego syna. Narin oraz Kemal chcą zaopiekować się Sevketem. Hakan zna już plany Meltem i pragnie je jak najszybciej przekazać Kemalowi.

"Przysięga" odc. 702. Streszczenie oraz opis odcinka

Sevket dowiaduje się o problemach Narin i Kemala. Mężczyzna chce im pomóc. Kontaktuje się w tej sprawie ze swoim synem. Kaan przekazuje nagranie policji. W mediach pojawia się informacja o tym, że Kemal jednak żyje.

Sąsiadka Sevketa zgłasza organom ścigania miejsce przebywania Kemala. Mundurowi zabierają mężczyznę. Narin wierzy, że Kemal szybko wyjdzie z więzienia. Wszystko dzięki wsparciu Sevketa wraz z jego synem. Emir znajduje Gulperi. Razem szukają Yigita.

"Przysięga" odc. 703. Streszczenie oraz opis odcinka

Emir zrywa kontakt z firmą, która miała dbać o bezpieczeństwo jego rodziny. Idzie na spotkanie z Savasem, które odbywa się w lesie. Kemal uczy Sevketa jego przemowy na przesłuchanie. Narin dalej wierzy, że Kemal szybko wyjdzie z więzienia. Mają w tym pomóc zeznania mężczyzn. Informacje otrzymane przez Hakana mogą ją jednak dobić.

"Przysięga" odc. 704. Streszczenie i opis odcinka

Ciotka Kadriye traci przytomność, przez co ląduje w szpitalu. Czuje, że jej koniec jest bliski. Decyduje się stworzyć swoją ostatnią wolę i nagrywa ją telefonem komórkowym. Kemal oczekuje w więzieniu na rozprawę. Kaan nie chce zeznawać na jego korzyść. Wszystko przez łapówkę otrzymaną z rąk Meltem. Yildiz informuje kobietę o wizycie Hakana, lecz nie zna jego imienia.

"Przysięga" odc. 700-704. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" dostępny jest codziennie w tygodniu o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Dla zapominalskich planowana jest ponowna emisja epizodów. Powtórki pojawiają się w TVP1 dzień po premierze, o godzinie 05:10. Dodatkowo istnieje opcja oglądania przygód Emira i Gulperi przez Internet. Telewizja Polska udostępniła wszystkie sezony serialu na portalu TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Miłość, śmierć i roboty": Netflix potwierdza czwarty sezon

"Wieczór z gwiazdami": Jesienna ramówka Polsatu. Znamy daty premier!

Marta Manowska wyrzucona z programu TVP? Wiemy, kto ją zastąpi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL