Reklama

Marta Manowska wyrzucona z programu TVP? Wiemy, kto ją zastąpi

Marta Manowska to jedna z najbardziej lubianych prezenterek polskiej telewizji. Dzięki programom takim jak "Rolnik szuka żony", czy "Sanatorium miłości" stała się twarzą TVP. Zaangażowano ją także do "The Voice Senior", lecz w tym wypadku nastąpiły pewne zmiany. Wiadomo już kto zastąpi lubianą prezenterkę.

Marta Manowska znika z show TVP

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje o rzekomych zmianach w TVP. W piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" potwierdzono niedawne doniesienia i ogłoszono, że Marta Manowska nie pojawi się w nowym "The Voice Senior". Podano też nazwisko nowej gospodyni programu z udziałem wokalnie utalentowanych osób po 60. roku życia, który powróci na antenę w styczniu 2023 roku. U boku Rafała Brzozowskiego Martę Manowską zastąpi znana z "PnŚ" i "The Voice of Poland" Małgorzata Tomaszewska.

"Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której z resztą dziś już też nie ma wśród nas..." - wyznała Tomaszewska. "Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z przesłuchań w ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci" - mówi nowa prowadząca "The Voice Senior".

Reklama

Marta Manowska straciła pracę w TVP? "Niewykluczone, że to nie koniec zmian"

Marta Manowska znalazła nową miłość! Wszystko pokaże TVP

Co dalej z Martą Manowską w TVP?

Jaki los czeka teraz Martę Manowską w TVP? Stacja uspokaja, że fani dziennikarki "mogą spać spokojnie".

"Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" - dziewiątą edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe" - zdradza Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej i dodaje: "Małgorzata Tomaszewska w roli prowadzącej "The Voice Senior" nie jest jedyną nowością w tym formacie. O kolejnych poinformujemy już niebawem".

Marta Manowska o "Sanatorium miłości": Czy bohaterowie byli gotowi na popularność?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL