Reklama

Marta Manowska znalazła nową miłość! Wszystko pokaże TVP

Marta Manowska jest jedną z najbardziej zajętych gwiazd TVP! Właśnie zakończyła się emisja kolejnej serii "Sanatorium miłości", którego byłą prowadzącą, a w jesiennej ramówce czekają "Rolnik szuka żony" i cykl "Matki wojny", który opowie o uchodźczyniach. Tymczasem Manowska znalazła już nową miłość, o której... wkrótce opowie na antenie Jedynki! Sprawdź szczegóły!

Marta Manowska: Jej kalendarz pęka w szwach!

Marta Manowska od kilku lat króluje na antenie TVP. Właśnie wyruszyła w Polskę, by poznać bohaterów 9. edycji "Rolnik szuka żony", niebawem zaczyna kolejne edycje "Sanatorium miłości" oraz "Kobiety w drodze", gdzie porusza trudne i ważne społecznie tematy. Jest też w trakcie realizacji cyklu dokumentalnego "Matki wojny" o kobietach i dzieciach, które uciekły z Ukrainy i znalazły schronienie w wielu ośrodkach w Polsce.

Podczas ostatniego finału "The Voice Senior", prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, co bardzo ucieszyło dziennikarkę, że na pewno będzie nowy sezon, w którym ponownie zaprezentują się utalentowani wokalnie amatorzy i zawodowcy 60+.

Reklama

Kalendarz Marty Manowskiej od lat jest wypełniony po brzegi, ale regeneracja i pasje są dla niej równie ważne, dlatego pod koniec roku i na przełomie kolejnego, znalazła czas na wytchnienie w ukochanych górach. I tak narodziła się prawdziwa miłość!

Nowa miłość Marty Manowskiej

Szusowała w Alpach austriackich, a w Zakopanem rozpoczęła swoją przygodę ze skiturami, które pokochała od pierwszego razu.

Kiedy, więc przyszła propozycja poprowadzenia programu o tematyce górskiej, wycisnęła dni jak cytrynę, spakowała plecak, wyciągnęła z szafy trapery i bez wahania, za to z solidną dawką wiedzy i niezłą kondycją fizyczną, wyruszyła zdobywać górskie szczyty.

Najważniejsza dla Marty jednak zawsze jest droga, ciekawość miejsc, lokalnych legend oraz historii mieszkających na szlaku ludzi. Wiele wspaniałych opowieści i widoków widzowie TVP zobaczą prawdopodobnie jesienią w programie "

Korona gór polskich", których reżyserem jest ceniony i wielokrotnie nagradzany dziennikarz, scenarzysta, korespondent wojenny, dokumentalista Mariusz Pilis. "To była przede wszystkim podróż szlakiem ludzi. Piękne dni" - napisała Marta Manowska po zakończeniu realizacji dwóch pierwszych odcinków w Górach Świętokrzyskich i Gorcach.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Kim są uczestnicy nowej edycji?

"Rolnik szuka żony": Skandal w hicie TVP! Widzowie krytykująReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL