Przysięga Yemin
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1710
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Co wydarzy się w nowych odcinkach (577, 578, 579, 580)?

W 577, 578, 579 i 580 odcinku "Przysięgi" Emir ożeni się z Gulperi, a Tulay popełni przestępstwo. Umrze również jedna z bohaterek "Przysięgi" Co jeszcze będzie się działo się w najnowszych odcinkach czwartego sezonu "Yemin"?

Co wydarzy się w najnowszych 577-580 odcinkach "Przysięgi"? Poznaj opis i streszczenie czwartego sezonu serialu "Yemen". Jaka jest fabuła serialu "Przysięga" i kiedy można zobaczyć nowe odcinki? 

"Przysięga": fabuła serialu. O czym jest "Yemen"?

"Przysięga" (tur. Yemin) to turecki seriale emitowany od 18 lutego 2019 roku. W Polsce premiera pierwszego odcinka "Przysięgi" miała miejsce 3 września 2019 roku w TVP1, a obecnie trwa czwarty sezon serialu. Produkcja cieszy się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Serial opowiada o przygodach Emira, jego rodziny, wrogów oraz przyjaciół .

Reklama

"Przysięga" opowiada historię ceniącego sobie wolność Emira i wychowanej według tradycyjnych wartości Reyhan. Biorą ślub za namową ojca mężczyzny, który pragnie, aby jego syn się ustabilizował. Główny bohater "Przysięgi" początkowo nie jest zachwycony i próbuje zrazić do siebie małżonkę, chcąc tym samym doprowadzić do rozwodu, a w efekcie odzyskać dawne życie. Z czasem jednak para zakochuje się w sobie. 

Gdy po licznych perypetiach w ich związku wszystko zaczyna się już układać, Reyhan umiera przy porodzie. Emir początkowo z dystansem traktuje syna Yigita, który przypomina mu o ukochanej, jednak z czasem zmienia swoje podejście do dziecka. Rodzi się również uczucie pomiędzy nim, a opiekunką chłopca - Feride. Niestety, i ta postać znika z serialu "Przysięga". 

W czwartym sezonie "Przysięgi" Emir poznaje piękną Gülperi, która uciekła z domu. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy nią, a nową narzeczoną, Tulayą.

"Przysięga" odcinek 577. Opis i streszczenie

W 577 odcinku "Przyięgi" Tulay jest szantażowana, więc decyduje się na radykalny krok. W akcie desperacji narzeczona Emira popełnia morderstwo. Zabija mężczyznę, który żądał od niej okupu. Melike jest przerażona, ponieważ znajduje w śmieciach kupony bukmacherskie z wyścigów konnych. Chce jak najszybciej wyjaśnić tę sytuację z Tulay. 

W dzień zaręczyn Emira i Tulay do rezydencji Tarhunów rezydencji przyjeżdżają Kemal i Narin, którzy są zaproszeni na uroczystość. Podczas przyjęcia dom Emira zostaje ostrzelany przez Kasima i jego ludzi.

  • Gdzie i kiedy oglądać 577. odcinek "Przysięgi"? Ile trwa? 

577. odcinek serialu "Przysięga" będzie można obejrzeć na antenie TVP1 w poniedziałek - 7 lutego 2022 roku o godzinie 16:05.  577. odcinek serialu "Przysięga",  podobnie jak inne odcinki "Yemen" w Polsce, potrwa około 43 minuty. 

"Przysięga" odcinek 578. Opis i streszczenie

W 578 odcinku "Przysięgi" Gulperi zmaga się z poczuciem winy, które nie daje jej spokoju. Chce odejść. Natomiast Kasim ponownie grozi Emirowi, który ma już w głowie kolejny plan. Uważa, że cała rodzina powinna wyjechać na jakiś czas za granicę. Niestety, paszport Tulay jest nieważny, więc nie może z nimi pojechać. 

Tulay i Ercan obawiają się, że pod jej nieobecność może dojść do czegoś pomiędzy Emirem i Gulperi, dlatego kobieta udaje, że została porwana przez Kasima i jego ludzi. Liczy na to, że narzeczony zgodzi się oddać im Gulperi w zamian za nią. Emir i Gulperi rzeczywiście zjawiają się na miejscu, jednak okazuje się, że są już po ślubie.

  • Gdzie i kiedy oglądać 578. odcinek "Przysięgi"? Ile trwa? 


578. odcinek serialu "Przysięga" 
będzie można obejrzeć na antenie TVP1 we wtorek - 8 lutego 2022 roku o godzinie 16:05.  578. odcinek serialu "Przysięga",  podobnie jak inne odcinki "Yemen" w Polsce, potrwa około 43 minuty. 

"Przysięga" odcinek 579. Opis i streszczenie

W 579 odcinku serialu "Przysięga" Kasim i jego synowie odjeżdżają po tym, jak na własne oczy widzą akt małżeństwa Emira i Gulperi. Tulay początkowo udaje, że jest dumna z gestu narzeczonego. Wścieka się jednak, gdy docierają na farmę i okazuje się, że jej ukochany naprawdę ożenił się z Gulperi. 

Gulperi również źle się z tym czuje, więc chce wyjechać, jednak w oddali widzi Kasima i jego synów. Postanawia więc nocować w szopie. Tymczasem Narin przygotowuje Fikriye do poważnej i trudnej operacji guza mózgu, ale okazuje się, że jej syn, Mert jest temu przeciwny.

  • Gdzie i kiedy oglądać 579. odcinek "Przysięgi"? Ile trwa? 


579. odcinek serialu "Przysięga" 
będzie można zobaczyć na antenie TVP1 w środę - 9 lutego 2022 roku o godzinie 16:05.  579. odcinek serialu "Przysięga",  podobnie jak inne odcinki "Yemen" w Polsce, potrwa około 43 minuty. 

"Przysięga" odcinek 580. Opis i streszczenie

W 580. odcinku serialu "Przysięga" Mert obawia się, że Fikriye może nie przeżyć operacji, więc próbuje przekonać ją, że to zły pomysł. Ona jednak nie słucha, ponieważ uważa, że to jej jedyna szansa. Niestety, obawy Merta okazują się uzasadnione, gdyż kobieta umiera podczas operacji. 

Fatma niespodziewanie zjawia się w domu Emira. Gulperi ufa jej w pełni, jednak Emir jest bardzo podejrzliwy. W końcu odkrywa, że znajoma Gulperi kłamie odnośnie do daty swojego przylotu do Stambułu. Fatma jest zaskoczona tym, że Gulperi została żoną Emira. Mówi, że ma coś jeszcze do załatwienia i odchodzi.

  • Gdzie i kiedy oglądać 579. odcinek "Przysięgi"? Ile trwa? 


580. odcinek serialu "Przysięga" 
będzie można zobaczyć na antenie TVP1 w piątek - 11 lutego 2022 roku o godzinie 16:05.  580. odcinek serialu "Przysięga",  podobnie jak inne odcinki "Yemen" w Polsce, potrwa około 43 minuty. 

Czytaj również:

"Przysięga": Narzeczona Emira zabije człowieka 

"Przysięga": opis i streszczenie odcinków 568-572

Ola Domańska w końcu napisała, jakiej płci jest jej dziecko

Zobacz także:


INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy