Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5580
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seriale pełne gwiazd jesienią w Polsacie

"Przyjaciółki" w gwiazdorskiej obsadzie, uwielbiani przez widzów Kiepscy, nowi goście w "Hotelu 52" i dalsze perypetie bohaterów "Pierwszej miłości" oraz aż 4 seriale paradokumentalne - oto jak przedstawia się serialowa oferta Telewizji Polsat na tegoroczną jesień.

Jesienią na antenie Telewizji Polsat zaroi się od gwiazd. Z Joanną Liszowską, Małgorzatą Sochą, Anitą Sokołowską i Magdaleną Stużyńską, które wcielają się w cztery tytułowe "Przyjaciółki" w zupełnie nowym serialu obyczajowym, spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 22.00 począwszy od 6 września.

Reklama

"Przyjaciółki" to historia bezwarunkowej akceptacji i wzajemnego wsparcia, na jakie zawsze mogą liczyć cztery wyjątkowe kobiety. Los połączy je po latach podczas zjazdu absolwentów szkoły, do której chodziły. Porzucona żona z dzieckiem (Socha), wzięta fryzjerka (Liszowska), niespełniona zawodowo gospodyni domowa (Stużyńska) i samotna bizneswoman (Sokołowska) to na pozór zupełnie różne kobiety. Co je łączy? Po prostu przyjaźń! Los, który zamykając przed nimi jedne drzwi, otwiera następne, szykuje dla nich mnóstwo niespodzianek.

Czy to możliwe, by Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) wreszcie wyzwoliła się od swojego bardzo... kiepskiego męża Ferdka (Andrzej Grabowski) i zaczęła żyć na własny rachunek? W "Świecie według Kiepskich" wszystko jest możliwe! Widzowie sitcomu będą mogli przekonać się o tym w każdą środę o godzinie 20.00.

Plejada gwiazd pojawi się jesienią także w gościnnym jak zawsze "Hotelu 52". W szóstej serii serialu obok Laury Samojłowicz, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Kamila Kuli, Magdaleny Cieleckiej i Marka Bukowskiego czekają nas spotkania z m.in. Joanną Koroniewską, Maciejem Zakościelnym, Anną Cieślak, Piotrem Polkiem i Anitą Sokołowską. Telewizja Polsat zaprasza do odwiedzenia ulubionego hotelu swoich widzów w każdy czwartek o godzinie 21.00.

Fani "Pierwszej miłości" nie mogą się już doczekać, jak potoczą się losy serialowych postaci. Zdradzamy, że w nowych odcinkach polsatowskiego serialu mnóstwo będzie miłości, intryg, niejasnych interesów i innych niespodzianek ze sfingowanym morderstwem na czele! Emitowany już od 8 lat serial z pewnością zaskoczy fanów także tej jesieni zwłaszcza, że do stałej obsady dołączył Tomasz Ciachorowski, do którego skrycie wzdychają tysiące młodych Polek. "Pierwsza miłość" emitowana będzie od 3 września codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00.

Dla tych widzów, którzy nade wszystko cenią realizm, Telewizja Polsat przygotowała nowe odcinki trzech seriali paradokumentalnych: "Trudne sprawy" (emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.45), "Malanowski i partnerzy" (od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30) i "Dlaczego ja?" (od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00).

Nowością w jesiennej ramówce stacji będzie paradokumentalny serial "Nieprawdopodobne a jednak" przedstawiający historie, jakie znamy tylko z opowiadań, w które z trudem możemy uwierzyć. Niezwykle zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne to tylko niektóre tematy, jakie znajdą się w kolejnych odcinkach reżyserowanego przez Okiła Khamidowa serialu. Na jego emisje stacja zaprasza swoich widzów od września w soboty i niedziele.

Serialowa jesień w Polsacie zapowiada się naprawdę ciekawie!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje