Reklama

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z synem. Mnóstwo gratulacji!

Małgorzata Socha kilka dni temu wzięła udział w sportowym wydarzeniu. Wkrótce potem jej Instagram zasiliła najnowsza porcja fotografii, na których gwiazda "BrzydUli" nie jest sama! Aktorce towarzyszył m.in. jej trzyletni syn.

Małgorzata Socha i sport

Znane powiedzenie mówi, że "w zdrowym ciele - zdrowy duch"! Właśnie z takiego założenia wyszła Małgorzata Socha, która mimo napiętego grafiku w ostatnim czasie znalazła chwilę na... udział w biegu! Aktorka znana m.in. z roli Violetty w serialu: "BrzydUla" stanęła na starcie, by przebiec 5 kilometrów. Zdjęciami z tego wydarzenia podzieliła się w mediach społecznościowych, przy okazji aktualizując swój Instagram

Co ważne, podczas biegu gwiazda mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych; wraz z nią dystans pokonał jej partner oraz ich najmłodsza pociecha - trzyletni Stanisław. Już pierwsza fotografia połowicznie ukazuje ubranego na sportowo chłopca, a na następnych kadrach widać również dziecięcy wózek.

Reklama

"Jest Pani cudowną inspiracją"

Determinacja oraz zapał Małgorzaty Sochy przyniosły plon w postaci medalu za ukończony bieg! Gwiazda nie odmówiła sobie przyjemności zaprezentowania podarunku, przy okazji "przemycając" kilka ujęć prosto z trasy. Aktorka pokazała się także w sportowym stroju, rezygnując z makijażu. Efekt? Istna lawina pozytywnych komentarzy! Internauci gratulowali również ukończenia biegu, wyrażając podziw dla gwiazdy:

A Wy, jaką formę aktywności preferujecie?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz więcej:

Nie żyje Ewa Kozłowska

Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepionki!

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje