Reklama

Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepionki! Mówi ostro o niezaszczepionych!

Krystyna Janda pochwaliła się, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Zdradziła też, jak się czuje. Jak wpis aktorki przyjęli internauci?

Krystyna Janda o obostrzeniach dla niezaszczepionych

Krystyna Janda, o której w ubiegłym roku było głośno w kontekście jej "przedwczesnego" przyjęcia pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19, kilka dni temu zapowiedziała, że chciałaby jak najszybciej zostać zaszczepiona trzecią dawką. W rozmowie z portalem JastrząbPost wyznała, że cała jej rodzina mieszkająca za granicą już dawno ma to za sobą. Wyraziła także swoje zdanie na temat przywilejów dla zaszczepionych.

Krystyna Janda zaszczepiona trzecią dawką

Krystyna Janda ma już za sobą przyjęcie trzeciej dawki szczepionki. Aktorka pochwaliła się tym w zamieszczonym na Facebooku poście o zakończonym właśnie Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na koniec swojego wpisu 69-latka wyznała:

Reklama

Jak można było się domyślać, nie wszyscy internauci przyjęli wyznanie aktorki z entuzjazmem. Tym razem jednak Janda nie "pospieszyła" się ze szczepieniem, bowiem od piątku na trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 mogą zapisywać się medycy i osoby powyżej 50. roku życia.

Autor: Maria Staroń

Zobacz więcej:

William Shatner poleci w kosmos!

"Osaczony": Premiera najnowszego serialu kryminalnego!

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama