Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Choroba rozdzieli ich na zawsze?

Kiedy Pola (Edyta Olszówka) w końcu znalazła miłość swojego życia - Tadeusza (Bartek Świderski) - okazało się, że przystojny pediatra jest... śmiertelnie chory!


Reklama

W kolejnym, 11. odcinku "Przepisu na życie", Tadeusz, który znalazł testy ciążowe Poli, będzie chciał wyznać jej prawdę o swoim stanie zdrowia. Lekarze nie dali mu szans na wyzdrowienie i w końcu będzie musiał wyjawić swój sekret, bo jego samopoczucie z dnia na dzień będzie się pogarszało...

W końcu przystojny pediatra powie ukochanej, że ma guza mózgu. Madejska, przerażona tym, co usłyszy, będzie początkowo próbowała wyprzeć słowa Tadeusza. Powoli jednak dotrze do niej powaga sytuacji.

Jak zwykle pocieszenie znajdzie u Anki (Magdalena Kumorek). Po rozmowie z przyjaciółką zdecyduje, że musi wspierać ukochanego w walce z chorobą. Zaproponuje mu, by spróbował leczyć się za granicą.

Czy Tadeusz wyzdrowieje? Czy Pola powie mu o tym, że spodziewa się jego dziecka? Tego dowiecie się oglądając najbliższe odcinki "Przepisu na życie", w każdą niedzielę o 21.00, na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje