Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

Gwiazdy "Klanu", czyli najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, chętnie i często zapraszane są do udziału w innych produkcjach. Kolejnym przykładem jest Danuta Kowalska, którą będzie można zobaczyć w jednym z odcinków "Prawa Agaty".

W sadze rodu Lubiczów Danuta Kowalska wciela się w postać Danuty Bukowskiej, ukochanej chorwackiego pisarza i zarazem profesora Stjepana Vujkovica (Roman Frankl), dawnej miłości Krystyny Lubicz (Agnieszka Kotulanka). 

Reklama

Zdradzamy, że lubianą aktorkę będzie można zobaczyć w 5. odcinku nowego sezonu "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 26 marca). Gwiazda "Klanu" tym razem wcieli się w atrakcyjną żonę prokuratora okręgowego (Włodzimierz Adamski), przełożonego Marii Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska).

Dodajmy, że Okońska zaprosi swojego ukochanego Marka (Leszek Lichota) na kolację ze swoim szefem i jego żoną. Dębski ze zgrozą zorientuje się, że Maria usiłuje załatwić mu posadę w prokuraturze. Wie, że jego kancelaria znajduje się na skraju bankructwa i chce, by jej życiowy partner miał miękkie lądowanie.

Tyle że Marek nie jest typem mężczyzny, który lubi drogę na skróty. Co więcej: brzydzi się nepotyzmem i protekcją. Uważa, że prawnik z powołania nie ucieka się do tego typu metod działania. Dlatego uroczysta kolacja w towarzystwie prokuratora i jego małżonki zakończy się wyprowadzką Marka od Marii.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje