Polsat Box Go: Seriale

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 26
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Październik w Polsat Box Go! Nowy serial z Pawłem Domagałą i uwielbiane programy

W październiku na użytkowników serwisu Polsat Box Go czekają kolejne odcinki uwielbianych i popularnych seriali, najnowsza produkcja z Pawłem Domagałą oraz premiery filmowe.

Polsat Box Go: Premiery serialowe

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

"Rafi": Wybitni aktorzy, magia, lekkość i humor

"Rafi" to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz poczuje się dobrze, świat będzie wydawał się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia. Reżyserem "Rafiego" jest Bartosz Prokopowicz ("Szczęścia chodzą parami", "Chemia"), a w obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki i Tomasz Schuchardt. Sezon składa się z 10. odcinków, które będą udostępniane w serwisie co 

Reklama

Premierowy odcinek zostanie udostępniony tylko w w Polsat Box Go Premium 6 października! Oglądaj nowe odcinki serialu "Rafi" co środę w PBG Premium!

"Przyjaciółki": O sile kobiecej przyjaźni

Nie ma w życiu nic cenniejszego niż osoba, z którą możesz dzielić swoje troski, radości i marzenia. Bohaterki "Przyjaciółek" są idealnym przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi przetrwać wszystko.

Oglądaj 258. odcinek Polsat Box Go Start po emisji na antenie, a 259 odcinek przedpremierowo w PBG Premium!

Polsat Box Go: Premiery filmowe: "Porady na zdrady 2", "Gran Turismo", "Demeter: Przebudzenie zła"

Gran Turismo

Film "Gran Turismo" jest oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha. Jann (Archie Madekwe) to nastoletni gracz Gran Turismo, który razem z byłym kierowcą wyścigowym (David Harbour) i idealistycznym dyrektorem sportów motorowych (Orlando Bloom) zaryzykują wszystko, aby zmierzyć się z najbardziej elitarnym sportem na świecie. Premiera w PBG: 13 października.

Porady na zdrady 2

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia "Mściwój" dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich! Premiera w PBG: 20 października.

Demeter. Przebudzenie zła 

Przerażająca historia ostatniego rejsu szkunera "Demeter", na którego pokład u podnóża Karpat został zabrany pewien bardzo obcy pasażer. Tylko ocean zna ich tajemnicę. To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Gdy szkuner "Demeter" odbił od nabrzeża, nikt z załogi nie wiedział, że w jednej z dwudziestu czterech nieoznakowanych skrzyń znajdujących się na pokładzie, kryje się zło. Zapadł zmrok, a statek był na pełnym morzu, gdy odkryto pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc nie miało już sensu, a walka o przetrwanie okazała się boleśnie nierówna. Każda kolejna noc przynosiła śmierć, a istota będąca jej sprawcą pozostawała nieuchwytna. Im bliżej było do londyńskiego portu, tym bardziej oczywisty stawał się fakt, że najgorsze dopiero nadchodzi. Premiera w PBG: 26 października.

Polsat Box Go: Gorące programy na jesień

"The Real Housewives" to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje "The Real Housewives" pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Niderlandach, na Węgrzech i w Grecji. "The Real Housewives. Żony Warszawy" będzie 35. edycją w globalnej rodzinie formatu. Nowe odcinki programu udostępniane są w serwisie PBG w środy po emisji na antenie.

Oglądaj "The Real Housewives: Żony Warszawy" w PBG!

Polsat Box Go: Programy: "Temptation Island", "Doda. Dream Show", "Love Island"

"Doda. Dream Show": Elektryzujący program Dody

"Doda. Dream Show" to nowy reality show z udziałem Dody. Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące podczas których będzie się ona przygotowywała do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę i przyjaciół, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. "Doda. Dream Show" będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków. Odcinki pojawią się w PBG w poniedziałki po emisji na antenie Polsatu.

Oglądaj "Doda. Dream Show" w Polsat Box Go w każdy poniedziałek!

"Love Island': Kolejny sezon telewizyjnego hitu

"Love Island. Wyspa miłości" to polski reality show, w którym młodzi, atrakcyjni single szukają prawdziwej miłości w malowniczej Andaluzji. Emitowany na antenie TV4, program oparty na brytyjskim formacie oferuje uczestnikom szansę na uczucie i popularność oraz wysoką nagrodę. Dziesięcioro uczestników - pięciu mężczyzn i pięć kobiet, zamieszkuje luksusową willę bez dostępu do telefonów czy internetu. W każdym odcinku pojawiają się nowi mieszkańcy, z którymi uczestnicy muszą zdecydować, czy zmieniają partnera. Osoby bez pary opuszczają program, a finałowa para musi wybrać między miłością a pieniędzmi. "Love Island" to gwarancja emocji, zaskoczeń i niespodzianek, z niezmienioną formułą miłosnego hitu.

Nowe odcinki można oglądać w Polsat Box Go od niedzieli do piątku po emisji na antenie.

"Temptation Island": Fascynujący format telewizyjny

W "Temptation Island", zakochane pary decydują się na wyzwanie, spędzając czas w oddzielnych willach otoczonych uwodzicielskimi singlami. Celem jest sprawdzenie trwałości ich uczuć i lojalności w obliczu pokus. Fascynujący format rzuca światło na uniwersalne dylematy związków, zadając pytanie, czy ich miłość przetrwa w najtrudniejszych okolicznościach.

Koncepcja programu może wydawać się kontrowersyjna, ale jest ona doskonałym lustrzanym odbiciem wyzwań, jakim codziennie muszą stawić czoła związki w realnym świecie. Podstawowe pytania o zaufanie, lojalność i prawdziwość uczuć są uniwersalne dla każdego związku. 

Nowe odcinki "Temptation Island" debiutują na Polsat Box Go w każdą środę po emisji na antenie.

"Nasz nowy dom": Program, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością

"Nasz Nowy Dom" od początku emisji cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Do tej pory ekipa Polsatu wyremontowała już prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebujących rodzin w całej Polsce. Nową prowadzącą program od września 2023 jest Elżbieta Romanowska. Nowe odcinki debiutują na PBG w czwartki po emisji na antenie Polsatu.

Oglądaj "Nasz nowy dom" w Polsat Box Go!

"Krejzi Patrol": Zabawne perypetie dwóch policjantów

"Krejzi Patrol" to zabawne sytuacje i przygody na służbie dwóch zaangażowanych policjantów, których można posądzić o zaniedbywanie swoich obowiązków, a nawet łamanie prawa. W rzeczywistości dwaj stróże prawa Mariusz i Dariusz mocno angażują się w najważniejszą sprawę, jaką jest obrona cywilów przed przestępcami. Co więcej, naprawdę lubią swoją pracę.

Najnowsze odcinki (pod dwa) są udostępniane na Polsat Box Go od poniedziałku do czwartku.

Oglądaj "Krejzi Patrol" w Polsat Box Go!

Zobacz też:

Tomasz Schuchardt o serialu "Rafi". Jest na co czekać

"Rafi": Plejada gwiazd w serialu według pomysłu Pawła Domagały. Będzie hit?

Lupin 3. sezon - recenzja. Niech ten serial się nie zmienia

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rafi (serial) | Paweł Domagała | Polsat Box Go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy