Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 781
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sylwia Wysocka: Została zdradzona przed ślubem

Aktorka znana z serialu "Plebania" od zawsze chroniła swoją prywatność. Jej życie osobiste było więc dla mediów zagadką. Wszystko się zmieniło, gdy światło dzienne ujrzała wiadomość o tym, że wieloletni partner gwiazdy dopuścił się zdrady z 40 lat młodszą od niej Rosjanką.

Ich związek trwał 35 lat

Sylwia Wysocka jest kobietą po przejściach. W jej życiu nie brakowało miłosnych uniesień. Jednak niechętnie zabierała głos w sprawach prywatnych i unikała odpowiedzi na pytania, które uważała za nieodpowiednie. Nie było jednak tajemnicą, że przez wiele lat żyła u boku swojego partnera, Włodzimierza, który wcześniej rozbił jej związek z Mariuszem Trelińskim.

Mogłoby się wydawać, że byli sobie pisani. Spędzili ze sobą ponad 35 lat i często mówili o sobie "mąż" i "żona". Po narodzinach syna, Piotra, aktorka wzięła na siebie obowiązek wychowania go, pozwalając partnerowi na rozwój kariery. Rzuciła w tym czasie pracę i bez reszty oddała się prowadzeniu domu.

Reklama

W wywiadach wspominała nawet, że marzy o tym, by urodzić córeczkę. 

Przez wiele lat robiła, co mogła, aby zapewnić swojej rodzinie szczęśliwe życie. Nic nie zapowiadało tego, że jej idylliczne życie wkrótce miało runąć w gruzach...
Zobacz też: Sofia Vergara: Seksbomba wygrała walkę z upływającym czasem!

Sylwia Wysocka została zdradzona. Nie potrafiła tego wybaczyć

Po ponad trzech dekadach spędzonych razem para w końcu zdecydowała się na sformalizowanie związku. 

Do ślubu jednak nie doszło, ponieważ Wysocka dowiedziała się o szokującym romansie Włodzimierza. Jej partner prowadził własne przedsiębiorstwo i jedna z filii jego firmy znajdowała się na Wschodzie. Częste wyjazdy ukochanego nie były więc dla aktorki zaskoczeniem i wydawało jej się, że nie miała powodów do zmartwień. Okazało się jednak, że przez wiele lat żyła w błędzie.

Mężczyzna, który wkrótce miał stać się jej mężem, dopuścił się zdrady, której aktorka nie potrafiła mu wybaczyć. Jego kochanką została młodsza od niego o 40 lat Rosjanka. Wysocka straciła wiarę w to, że jej związek z niewiernym partnerem miał przyszłość.

Szybko okazało się jednak, że mężczyzna, z którym żyła nie zamierza pozwolić jej odejść. Aktorka została przez niego dotkliwie pobita i dziś walczy w szpitalu o powrót do zdrowia. Sylwia Wysocka zamierza walczyć w sądzie o wysoką karę dla Włodzimierza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy