Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 600
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy facet Wiki

Kolejna osoba dołączyła do obsady telenoweli "Plebania". W wątku Wiki Potoczny (Agnieszka Włodarczyk) pojawi się przystojny operator o imieniu Jarek, w roli którego będziemy mogli oglądać Michała Czerneckiego.

Co ciekawe, aktor już po raz drugi trafił do „Plebanii”. Wcześniej w tym samym serialu wcielał się w postać niejakiego Przemka. A Wiki wraca do Hrubielowa po blisko stu odcinkach przerwy. Jarek jest operatorem kamery. Będzie współpracował z Wiki, która po udanym dziennikarskim epizodzie w „Głosie Hrubielowa” dostała pracę w jednej z warszawskich stacji telewizyjnych. Razem przyjadą do Hrubielowa, by zrealizować społeczny reportaż o Annie (Krystyna Tkacz), matce Janusza Tracza (Dariusz Kowalski). Kobieta nijak nie może dojść do porozumienia z własnym synem. Wszystko wskazuje na to, że Wiki i Jarka połączy nie tylko praca. Kroi się ognisty romans. Może w końcu Wiki odnajdzie szczęście w miłości?

Reklama

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje