Adam Zdrójkowski inwestuje w Hiszpanii! Zdradza, dlaczego wydał pieniądze za granicą
Gwiazdor "rodzinki.pl" podjął kolejną, ważną życiową decyzję. Młody aktor i prezenter, Adam Zdrójkowski, właśnie kupił mieszkanie w Hiszpanii. W najnowszej rozmowie zdradził, że to nie jest kaprys, a przemyślana inwestycja.
Adam Zdrójkowski od dzieciństwa związany jest z telewizją. Pierwszy raz pojawił się na naszych ekranach jako trzylatek, ale prawdziwą sławę dał mu dopiero uwielbiany serial "rodzinka.pl". W 2016 roku Adam wziął udział w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami", a później sprawdzał się w roli prowadzącego, m.in. w "The Voice Kids" i "Must Be the Music. Tylko muzyka". Wystąpił też m.in. w "Komisarz Mamie", "Przyjaciółkach" czy "Algorytmie miłości".
Teraz młody aktor podjął kolejną ważną życiową decyzję - dokonał zakupu mieszkania w Hiszpanii. Skąd taki pomysł?
Aktor w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że zawsze podobała mu się Hiszpania, ale nowe lokum traktuje przede wszystkim jako inwestycję, która przez większość czasu będzie zarabiała na siebie.
"Będę chciał je wynajmować z racji tego, że jest to inwestycja, a nie tylko kaprys, że chciałem mieć mieszkanie w Hiszpanii, więc myślę, że w momencie, gdy czy mojej rodziny, czy mnie tam nie będzie, to na pewno mieszkanie będzie pracowało na siebie".
Jakiś czas temu Plejada zapytała aktora, czy planuje opuścić ojczyznę, ale młody aktor postawił sprawę jasno.
"Hiszpania jest wspaniałym krajem przez to, że można polecieć tam w grudniu i mieć 20 stopni, naładować akumulatory, ewentualnie seafood. Kocham Polskę, nigdy nie zamienię Polski na nic innego, nigdy się z Polski nie wyprowadzę i to jest moje miejsce".
Co ciekawe, Zdrójkowski kupił także mieszkanie nad polskim morzem, więc może łatwo porównać, jak wygląda rynek nieruchomości w Polsce i za granicą.
"Mam też mieszkanie nad morzem, to wiem, ile wydałem na mieszkanie nad morzem, a ile wydałem w Hiszpanii. To jest w ogóle przepaść. Najchętniej sprzedałbym tamto nad morzem i bym kupił jeszcze jedno Hiszpanii" - stwierdził aktor i podsumował swój ostatnie zakupy słowami: "Nieważne, co robisz, zawsze pieniądz będzie. A ja lubię pieniądze".