Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość”: zwrot w poszukiwaniach Norberta. Nie przegap nadchodzących wydarzeń

"Pierwsza miłość" znów zaskoczy, w odcinkach 3808 - 3812 serialu pojawi się znów prześladowca Emilki i Bartka. Czy to on porwał ich synka? I czy dziecko jeszcze żyje? Szykuje się również ślub, w którym ważną rolę odegra nieoczekiwanie Kaśka. Postanowi ostatni raz zawalczyć o straconą miłość. Jakie jeszcze niespodzianki czekają nas w docinkach 3808 – 3812? Poniżej przygotowaliśmy ich krótkie streszczenia.

"Pierwsza miłość" to polski serial, który od 20 lat oglądamy w telewizji Polsat. Wszystko zaczęło się od przybycia młodziutkiej Marysi Domańskiej na studia do Wrocławia i jej miłości do Pawła. Dziś Marysia jes wziętym lekarzem, pracuje w renomowanej klinice, doczekała się z Michałem córki Julii, a jej nową miłością jest Kacper, cierpiący na zaniki pamięci. Fabuła produkcji obejmuje też losy przyjaciółek Domańskiej - Marty, Emilki i Kingi, oraz ich rodzin. Akcja serialu rozgrywa się we Wrocławiu i w pobliskim Wadlewie. Poniżej prezentujemy krótkie streszczenia odcinków 3806 i 3807 "Pierwszej miłości".

Reklama

"Pierwsza miłość": streszczenie odcinka 3808 

W odcinku 3808 serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy rozwój dramatu związanego ze zniknięciem małego Norberta. Emilka i Bartek będą odchodzić od zmysłów, całe Wadlewo będzie starało się pomóc policji w poszukiwaniach dziecka. Funkcjonariusze zaczną interesować się kierowcą, który był widziany we wsi. Zaczną prześwietlać Mateusza, który kiedyś prześladował Emilkę i Martę. Czy ten trop okaże się właściwy?  

Tymczasem Filip razem ze swoją byłą dziewczyną Julitą dadzą się namówić Borysowi na wejście w jego biznes. Ma on się opierać na lekarskiej wiedzy obojga w sprawie suplementu diety, który Borys chce sprzedawać. Filip próbuje namówić do tego również ojca, ale ten zdecydowanie odmawia i to samo radzi synowi. Fabian w zastępstwie Mikiego idzie z Jolką na zajęcia ze szkoły rodzenia. Podczas zajęć jego córce nagle odchodzą wody.  

"Pierwsza miłość" - streszczenie odcinka 3809  

Bartek odwiedzi w więzieniu Ewelinę, która poprzednio porwała Emilkę. Mężczyzna liczy na to, że prześladowczyni powie mu cokolwiek na temat porwania małego Norberta. Kobieta jednak w niczym mu nie pomoże. Szanse na odnalezienie dziecka z każdym dniem maleją. W streszczeniu odcinka 3809 "Pierwszej miłości" nie można pominąć wątku Lucynki i Maurycego. Para przygotowuje się do szybkiego ślubu, który ma im umożliwić adopcję Lusi. Ich weselem załamany jest Kaśka, który wciąż kocha Lucynkę. W tej sytuacji Fabian namawia go żeby zawalczył o ukochaną ostatni raz, zanim zdąży stanąć na ślubnym kobiercu.  

Karol Weksler z kolei już od jakiegoś czasu jest zniesmaczony postawą swoich pracowników. Jego zdaniem nie przykładają się do swoich zadań, lekceważą jego i firmę. Chce to rozwiązać swoimi metodami, obcinając im premie i pensje. Ola i Brian w obliczu strat materialnych wpadają na pomysł, żeby w firmie zorganizować warsztaty motywacyjne. Przekonują do tego pomysłu Karola. Ich projekt doprowadzi jednak do nieoczekiwanych problemów dla całej firmy. 

"Pierwsza Miłość" - streszczenie odcinka 3810 

Odcinek 3810 "Pierwszej miłości" upłynie na wydarzeniach wokół ślubu Lucynki i Maurycego. Na wydarzeniu nie może zabraknąć Kaśki, byłego chłopaka Lucynki, który wciąż ją kocha. Ten jednak mocno spóźnia się na uroczystość. Młoda para chce mieć jak najszybciej za sobą formalności, by móc zająć się adopcją Lusi. Kaśka zupełnie wbrew sobie proponuje im wyprawienie wesela w Barbarianie, knajpce, którą prowadzi z Fabianem.  

Tymczasem Lilka zaprasza Janka i Kingę na premierę filmową. Żona Janka będzie miała jednak inne plany, więc mężczyzna pojawi się na premierze sam. To stworzy okazję do zacieśnienia relacji ze śliczną koleżanką z pracy. W tym czasie Kinga jak zwykle zajmie się pomaganiem innym. Wieczór spędzi na pocieszaniu Emilki, która jest całkowicie załamana po porwaniu jej synka. Tymczasem Teresa zdecyduje się przedstawić córce i zięciowi swojego nowego ukochanego, dla którego rozwodzi się z ojcem Kingi. Mąż Melki wyjeżdża w interesach do Dubaju. Dla Piotrka będzie to okazja do tego, by dowiedzieć się o rywalu czegoś więcej.  

"Pierwsza miłość" - streszczenie odcinka 3811 

W streszczeniu odcinka 3811 "Pierwszej miłości" nie może zabraknąć wątku Grażyny i Michała. Wciąż nieufna kobieta wpadnie na nietypowy dla siebie pomysł. W sprawie swojego związku postanowi skonsultować się z profesjonalną wróżką. Na początku wizyty zszokuje ją to, co nieznana kobieta o niej wie. Potem wróżka wyjawi jej szokujące informacje w sprawie Michała.  

Z kolei Kinga zaczyna rozumieć, że jej małżeństwo przechodzi coraz poważniejszy kryzys. Janek coraz bardziej zbliża się do Lilki, makijażystki z pracy. Między tym dwojgiem zaczyna kiełkować uczucie, Lilka powoli uświadamia sobie, że jest zakochana. Z kolei Adam dowiaduje się, że Iga chce skończyć szkołę policealną. Nie jest z tego zadowolony, dla córki wymarzył sobie studia medyczne. Laura próbuje przekonać ukochanego, że powinien pozwolić córce decydować o swoim życiu. To doprowadzi do kolejnego konfliktu w ich związku, bo mężczyzna postanowi postawić jednak na swoim.  

"Pierwsza miłość" - streszczenie odcinka 3812 

3812 odcinek "Pierwszej miłości" przeniesie kolejne niepokoje związane z porwaniem małego Norberta. Mimo usiłowań policji, dziecko wciąż się nie znalazło, a jego rodzice zaczynają się zastanawiać, czy malec wciąż żyje. Śmiałek wyznaczy wysoką nagrodę za znalezienie wnuka, o którego zaginięcie wciąż się obwinia. Kiedy wydaje się, że wszystkie szanse przepadły, sołtys odbierze nagle telefon, który odmieni bieg spraw.  

Ewa i Michał będą bardzo zawstydzeni tym, co między nimi zaszło. Kobieta przekona się jednak, że tylko na niego może liczyć. Jej mąż Karol odmówi pomocy Krystianowi, a wtedy w sprawę zaangażuje się Michał. Tymczasem Adam zacznie przekonywać Laurę, że powinna zmienić pracę, bo w dziekanacie jej talent tylko się marnuje. Przygotowuje również dla niej ukochanej coś, co wywróci jej życie do góry nogami. Jak Laura się do tego wszystkiego odniesie?  

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać odcinki 3808 - 3812?  

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.  W tym tygodniu serialu nie obejrzymy w piątek, 3 maja ze względu na święto. Oto dni emisji streszczonych powyżej odcinków:  

  • "Pierwsza miłość", odc. 3808 - czwartek,2 maja 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3809- poniedziałek, 6 maja 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3810 - wtorek, 7 maja 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3811 - środa, 8 maja;  
  • "Pierwsza miłość", odc. 3812 - czwartek, 9 maja.  

Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Zobacz też:

Wyraziste postaci kobiece i wciągająca intryga kryminalna. Recenzja "Zdrady"

Sławę przyniósł mu serial Netfliksa. O młodym polskim aktorze będzie jeszcze głośniej

"Zakazany owoc": Hadan kłamie na temat swojego wyjazdu, Yildiz chce odkryć, kim jest Julia

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy