"Zakazany owoc": Hadan kłamie na temat swojego wyjazdu, Yildiz chce odkryć, kim jest Julia

„Zakazany owoc” to turecka produkcja, która od pierwszych chwil zdobyła serca polskich fanów. Poznajemy historię dwóch sióstr, które walczą o lepsze życie. Czy wreszcie im się powiedzie? Dowiedz się, co wydarzy się w najnowszych epizodach. Przeczytaj streszczenie odcinków 459, 460, 461, 462 i 463.

"Zakazany owoc" to turecki serial, który można oglądać na antenie TVP 2. Opowiada o dwóch siostrach żyjących w ubogiej dzielnicy Stambułu. Obydwie marzą o lepszym życiu. Mają jednak różne plany, które pozwolą im wejść do wyższych sfer. Jedna z nich pragnie poślubić bogatego mężczyznę. Druga z kolei marzy o karierze, sukcesie i bogactwie. Której z nich rzeczywiście się powiedzie? Sprawdź, czego dowiemy się w najnowszych odcinkach. 

Reklama

"Zakazany owoc" odc. 459 - streszczenie odcinka

Dogan nieoczekiwanie dowiaduje się o romansie Handan. Oferuje jej stanowisko w Londynie. Kobieta domyśla się, że były mąż planuje się jej pozbyć. Pomimo tego zgadza się na to. Ender jest zazdrosna, kiedy się o tym dowiaduje — kobiety sprzeczają się.

Selim szykuje się, aby przedstawić Kumru rodzicom. Emir odzywa się do Tugce.

Konto Julii na mediach społecznościowych staje się celem Zeynepa. Próbuje się na nie włamać. W końcu to Yildiz udaje się przejąć kontrolę nad internetowym profilem Julii.

"Zakazany owoc" odc. 460 - streszczenie odcinka

Sedahiego odwiedza jego kuzynka, Selen. Marzy o tym, aby zostać piosenkarką. Nie ma gdzie się zatrzymać, dlatego prosi mężczyznę o możliwość zatrzymania się w jego willi na kilka dni.

Yildiz umieszcza na profilu Julii obraźliwy post. Tugce donosi o tym dziewczynie. Julia dopytuje się, co mogło sprowokować do tego kobietę. Decyduje się zadzwonić do Dogana i powiedzieć mu, co zrobiła jego była żona.

Do domu Selima przychodzi Kumru. Doktor przedstawia ją swoim rodzicom. Okazuje się, że mężczyzna jest nie tylko lekarzem, ale właścicielem szpitala. Kobieta cieszy się, że nie tylko ona coś przed nim ukrywała.

Yildiz rozmawia z Doganem. Ten próbuje przekonać swoją byłą żonę, że Julia jest jedynie jego przyjaciółką. Yildiz jednak mu nie wierzy. Dochodzą do zgody. Yildiz ma pozbyć się ze swojego życia Emira, a Dogan Julii.

Handan dzwoni do Selima. Oświadcza mu, że wyjeżdża do Londynu. Prosi go, aby odwiózł ją na lotnisko. Chce mu coś przekazać i jednocześnie się pożegnać.

"Zakazany owoc" odc. 461 - streszczenie odcinka

Dogan decyduje się poznać Yildiz z Julią. Ender każe swojemu bratu śledzić Yildiz, ponieważ czuje, że kobieta może mieć nieczyste intencje. Ender stawia Doganowi twarde warunki rozwodowe.

Handan tak naprawdę nie wyjeżdża do Londynu. Udaje, że opuszcza miasto, tylko po to, aby dowiedzieć się, z kim Selim ma romans. Podejrzewa, że ze sprawą może być powiązana Ezgi. Okłamuje również swoją córkę w sprawie wyjazdu.

Do domu Julii przychodzi Aslan. Handan widzi, jak Kumru wita go w domu Ezgi. Jest w głębokim szoku

"Zakazany owoc" odc. 462 - streszczenie odcinka

Yilidiz za plecami Dogana zamierza odwiedzić Julię. Umawia się z nią na spotkanie na jej farmie. Selim i Zeynep pomagają chorej dziewczynce, którą poznali podczas akcji charytatywnej.  

Emir i Tugce wychodzą na pierwsza randkę. Nie idzie ona po ich myśli, przez wcześniejsze spotkanie z Selen. Caner gniewa się na Emira z powodu odkrycia jego kolejnych kłamstw. Kumru rozlicza Selima ze spotkania z inną kobietą.

"Zakazany owoc" odc. 463 - streszczenie odcinka

Yildiz, Zeynep, Emir, Sedahi i Selen idą na imprezę do klubu. Zostają tam aresztowani. Yildiz próbuje dowiedzieć się wszystkich informacji o Doganie do Julii.

Engin nie zamierza odpuścić. Prosi Zeynep, aby dała mu rzeczywiście szansę. Selim zaczyna zauważać, że Kumru zachowuje się dziwnie. Próbuje dowiedzieć się, co może stać za niecodziennym zachowaniem kobiety.

"Zakazany owoc" odc. 459-463 - kiedy i gdzie oglądać?

Serial można oglądać na antenie TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Kolejne odcinki możemy zobaczyć:

  • "Zakazany owoc" odc. 459 - w poniedziałek 6 maja,
  • "Zakazany owoc" odc. 460 - we wtorek 7 maja,
  • "Zakazany owoc" odc. 461 - w środę 8 maja,
  • "Zakazany owoc" odc. 462 - w czwartek 9 maja,
  • "Zakazany owoc" odc. 463 - w piątek 10 maja.

Wszystkie do tej pory wyświetlone odcinki można również zobaczyć na platformie TVP VOD.

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Odcinek 3000. Zdradzi z nim męża i pozwoli zostać na noc

"Sanatorium miłości": Tworzy nowe konflikty w grupie? Marta Manowska interweniowała!

Siła kobiet w obliczu zdrady. Anna Karczmarczyk i Marieta Żukowska o swoich bohaterkach

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: streszczenia odcinków | Zakazany owoc | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy