Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13157
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Odcinek 3346. Anka da Kamilowi kolejną szansę?

Lucynka (Delfina Wilkońska) martwi się zniknięciem "Białego", czyli Kamila Białeckiego (Igor Paszczyk). Jako ostatnia dowiaduje się, że chłopak został aresztowany! Dlaczego? Postanawia go odwiedzić i ustalić, jak do tego doszło. Lucynka chce, by chłopak walczył o siebie i wyznał prawdę policji! Czy Anka uwierzy, że Kamil jest niewinny i da mu kolejną szansę?

"Pierwsza miłość": Odcinek 3346. Lucynka pomaga Kamilowi

Policja zniszczyła pierwszą oficjalną randkę Kamila i Anki (Anna Pentz). To właśnie wtedy chłopak został zatrzymany pod zarzutem handlu kradzionym sprzętem elektronicznym i trafił za kratki. Lucynka postanawia odwiedzić Kamila w areszcie. On przekonuje ją o swojej niewinności, mimo iż zeznał na korzyść wujka, który jest wszystkiemu winny. Dlaczego wziął winę na siebie? 

Tymczasem do Piotrka (Michał Mikołajczak) trafiają nowe fakty w tej sprawie. Czy to Kamil pogrążył wujka? Policja ma nowe dowody w sprawie paserstwa i postępowanie jest w toku. Czy dzięki Piotrkowi Kamil szybciej wyjdzie na wolność? W tym samym czasie Lucynka stara się przekonać Ankę, że Kamil nie zrobił nic złego, tylko został wrobiony. Co na to Anka? Przekonamy się już dzisiaj - 18 stycznia w nadchodzącym odcinku "Pierwszej miłości"!

Reklama

Wkrótce potem Kamil wychodzi z zakładu karnego. Ciotka (Barbara Zielińska) tymczasem nie chce wpuścić siostrzeńca do domu. Jest wściekła na to, jak potoczyły się losy jej męża i uważa, że to sprawka Kamila! On obawia się, że przyjdzie mu mieszkać w samochodzie. Jednak Anka dowiaduje się o jego niewinności. Co z tego wyniknie? Przekonamy się z kolei w środę 19 stycznia w następnym odcinku serialu!

Zobacz też: Karolina Nowakowska: Aktorka "Klanu" pomaga kobietom! Co robi?

"Pierwsza miłość": Odcinek 3346. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3346. "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany 18 stycznia o godzinie 18:00 w Polsacie! Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie oraz Polsat Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL