Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Nikną szanse na odnalezienie Norberta

"Pierwsza miłość" w odcinkach 3818 i 3819 znów nas zaskoczy. Emilka zacznie mieć objawy psychotyczne po stracie dziecka, na którego odnalezienie szanse są coraz mniejsze. Załamany porwaniem Norberta Śmiałek zacznie zaglądać do kieliszka. Czy znów pogrąży się w nałogu? Jakie jeszcze niespodzianki czekają nas w docinkach 3818 i 3819? Poniżej przygotowaliśmy szczegółowe streszczenia epizodów.

"Pierwsza miłość" to polski serial, który od 20 lat emituje telewizja Polsat. Przez ten czas jego bohaterowie mocno się zmienili. Fabuła zaczęła się od przybycia młodziutkiej Marysi Domańskiej na studia do Wrocławia i jej wielkiej miłości do Pawła. Dziś Marysia jest lekarką w renomowanej klinice, doczekała się z Michałem córki Julii, a jej nową miłością jest Kacper, cierpiący na zaniki pamięci. Fabuła produkcji obejmuje też losy przyjaciółek Domańskiej - Marty, Emilki i Kingi, oraz ich rodzin. Akcja serialu rozgrywa się we Wrocławiu i w pobliskim Wadlewie. Poniżej prezentujemy krótkie streszczenia odcinków 3818 i 3819

Reklama

"Pierwsza miłość": streszczenie odcinka 3818 

W streszczeniu odcinka 3818 "Pierwszej miłości" Emilka zostanie doprowadzona do ostateczności tym, że szanse na odnalezienie jej porwanego synka są znikome. Kobieta zacznie obsesyjnie myć butelki dziecka pewna, że syn za chwilę wróci. Jej zachowanie bardzo zaniepokoi jej męża Bartka. Małżeństwo wspólnie dojdzie do wniosku, że nie ma co liczyć na policję i weźmie sprawy w swoje ręce. Tymczasem zgwałcona na studenckiej imprezie Anka ze wstydu nie powie o niczym ani Białemu, ani innym bliskim. Mimo to wkrótce pojawi się okazja, by Damiana i Konrada, sprawców zajścia dopadły konsekwencje tego, co zrobili. Zdecyduje o tym przypadkowe spotkanie. Miki przejęty swoją rolą po ostatnich wydarzeniach postanowi być bardziej odpowiedzialny w obliczu mającego się wkrótce pojawić na świecie potomka. Zaproponuje ciężarnej Joli wspólne mieszkanie. Dziewczyna zdecydowanie odmówi, ale ojciec jej dziecka będzie miał własny plan na zrealizowanie tego pomysłu.  

"Pierwsza miłość" - streszczenie odcinka 3819  

Śmiałek, dziadek zaginionego Norberta nie może sobie wybaczyć, że został porwany, podczas gdy to właśnie on się nim opiekował. Oliwy do ognia doleje fakt, że ogromne pretensje ma o to do niego córka, Emilka. Zrozpaczony sołtys próbował szukać dziecka na własną rękę, wyznaczył nawet ogromną nagrodę za pomoc w jego odnalezieniu, jednak nie odniosło to skutku. Śmiałek w obliczu bezradności sięgnie po alkohol. To o tyle niebezpieczne, że wcześniej miał ogromne problemy z uzależnieniem. Tymczasem zdesperowana Emilka postanowi porozmawiać o porwaniu syna z Alicją. Kobieta była kiedyś kochanką byłego partnera Emilki, Marcina. Czy to rzuci nowe światło na poszukiwania Norberta? W streszczeniu 3819 odcinka "Pierwszej Miłości" pojawi się też wątek Melki i Piotra. Kobieta prosi męża, aby wycofał zarzuty w sprawie Piotrka, Reterski nie zamierza jednak zmieniać zdania. Zaskoczona stanowczością męża Melka spotyka się potajemnie z byłym chłopakiem. Tymczasem Grażyna zaczyna mieć wyrzuty sumienia, że wciąż podejrzewa Michała o zdradę. Postanawia zdemontować kamery, które za radą Karola zamontowała w swoim mieszkaniu. Karol jednak odradza jej ten pomysł. Oboje nie wiedzą jeszcze, że są zdradzani przez własnych partnerów.  

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać odcinki 3818 i 3819?  

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.  Odcinek 3818 serialu będzie można oglądać w poniedziałek, 20 maja w w telewizji Polsat, tuż przed programem informacyjnym “Wydarzenia". Kolejny, 3819 odcinek "Pierwszej miłości" obejrzymy we wtorek, 21 maja 2024 o tej samej porze. Początek seansu o godzinie 18:00. Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też: "Na Wspólnej", odc. 3816. Najpierw śmierć pacjentki, a teraz napad

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy