Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3816. Najpierw śmierć pacjentki, a teraz napad

W 3816. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 9 maja o 20.15 w TVN) Lew zostaje napadnięty przed szpitalem. Gosia przygotowuje się do rozmowy w kuratorium i spodziewa się najgorszego. Z kolei Damian przeżywa najszczęśliwsze chwile od dawna. Monika jest natomiast w rozsypce.

"Na Wspólnej": Odcinek 3816. Lew zaatakowany przed szpitalem

Weronika, Ula i Nalepa jadą na policję w sprawie pacjentki, która zmarła po wypiciu mikstury otrzymanej od znachora. Policjant mówi im, że jeśli kobieta wiedziała, że spożycie specyfiku może skończyć się tragicznie, uzdrowiciel zostanie oskarżony jedynie o sprzedaż środka. W tym samym czasie na oddział Hoffera wpada wściekły mężczyzna. Chce znaleźć Nalepę, którego wyzywa od morderców. Wpada na niego przed szpitalem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3816. Uczniowie żałują zachowania wobec Gosi?

Gosia przygotowuje się z mecenas Olszewską do rozmowy w kuratorium. Spodziewa się, że dostanie dyscyplinarkę. Danka oznajmia uczniom, że w zastępstwie za jej córkę przydzieli im nowego germanistę, bardzo wymagającego. Nastolatki zaczynają żałować konfliktu z nauczycielką.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3816. Monice wali się życie, a Damian ma swój czas

Zięba ma dosyć niekończących się kłótni Moniki z jej matką. Cieślikową dodatkowo wytrąca z równowagi widok Damiana całującego się z Martyną. Kobieta załamuje się. Tymczasem Damian przeżywa najlepsze chwile od dawna. Martyna zaprasza go na randkę niespodziankę.

"Na Wspólnej": Odcinek 3816. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3816. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 9 maja o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy