Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Melka wreszcie wraca, ale nie sama. Piotr ma złamane serce

Nowe odcinki 3801, 3802 i 3803 serialu "Pierwsza miłość” przyniosą kolejne dramaty. W końcu dochodzi do spotkania Piotrka z Melką, która łamie policjantowi serce. Tymczasem wspólne mieszkanie Laury i Adama nie jest sielanką, Biernackiego wyjątkowo irytuje pies ukochanej. Kiedy pupil nagle zniknie, będzie to wyglądało bardzo podejrzanie. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Dla niecierpliwych przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

"Pierwsza miłość" to polski serial, który gości na naszych ekranach niemal od 20 lat. Przedstawia historię Marysi, która dwie dekady temu przyjechała do wielkiego miasta realizować swoje marzenia. Dziś jest cenioną lekarką i mamą Julki, ma wierne przyjaciółki i problemy z narzeczonym. Akcja serialu Polsatu rozgrywa się we Wrocławiu i w Wadlewie. Dotyczy losów Marysi, jej rodziny i przyjaciół, a także wrogów. W serialu obok codziennych perypetii bohaterów pojawiają się dramatyczne wydarzenia. Dla niecierpliwych przygotowaliśmy streszczenia odcinków 3801, 3802 i 3803 "Pierwszej Miłości".  

Reklama

"Pierwsza miłość", streszczenie odc.3801 

Lilka pomaga Jankowi, którego ktoś pobił. Dziewczyna wyjaśnia mu, kim był pijany napastnik. Janek nie mówi Kindze prawdy o całym wydarzeniu, ale Teresa, matka Kingi widzi, że zięć coś kręci. W streszczeniu odcinka 3801 “Pierwszej miłości" nie może zabraknąć informacji o powrocie Melki na mały ekran. Piotrek jej szuka, podejrzewając, że grozi jej niebezpieczeństwo. Kiedy spotyka w końcu byłą dziewczynę, czuje, że ta coś przed nim ukrywa. Od słowa do słowa wyjaśnia się, że w międzyczasie Melka wyszła za mąż za Remigiusza Reterskiego. Zmieniła się też: z surowej policjantki stała się elegancką, zmysłową kobietą. Piotrek nie tylko ma złamane serce, widzi, że jego była dziewczyna jest pod ogromnym wpływem męża.

W tym czasie Marysia otrzymuje tajemniczy sms z nieznanego numeru. W związku Grażyny i Michała coś zaczyna się psuć. Kobieta podejrzewa kochanka o romans. Korzysta z kamer w swoim mieszkaniu, które zamontowała wcześniej zgodnie z sugestiami Karola. To, co widzi, potwierdza jej obawy: jej ukochany rzeczywiście z kimś się spotyka w jej mieszkaniu. 

"Pierwsza miłość", streszczenie odcinka 3802 

Wspólne zamieszkanie Laury i Biernackiego nie okazało się sielanką. Wybuchowego mężczyznę irytuje wiele błahostek, szczególnie ukochany pies Laury. Nie podoba mu się, że zwierzę szczeka, gubi sierść i jest ruchliwe. Laura czuje się zaszczuta. Pewnego dnia jej pupil Szofer zaginie, a Adam pokaże swoją prawdziwą twarz, której istnienia Laura do tej pory mogła się tylko domyślać.  

W 3802 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek wciąż przeżywa odnalezienie Melki. Nie podoba mu się jej mąż, Remigiusz i postanawia czegoś się o nim dowiedzieć nawet, jeśli miałoby to się nie spodobać jego przełożonym. Prosi o pomoc Krystiana. Melka uparcie twierdzi, że nie chce wracać do przeszłości i odcina się od niej grubą kreską. Kaśka i Fabian postanawiają pomóc dziewczynie, która padła ofiarą hejtu rówieśników. Na jej przyjęcie w Barbarianie nikt nie przyszedł. Pracownicy lokalu mają plan, do którego nieoczekiwanie przyłącza się Jolka.  

"Pierwsza miłość", streszczenie odcinka 3803 

W odcinku 3803 serialu "Pierwsza miłość" wraca wątek małej Lusi. Jej mama trafiła do szpitala, w tej sytuacji opiekę nad dziewczynką sprawują Lucynka i Maurycy. Cała trójka świetnie się bawi, kiedy jak grom z jasnego nieba trafia ich wiadomość o śmierci matki Lusi. Laura jest załamana zniknięciem psa Szofera, wszyscy pomagają jej w poszukiwaniach. W akcję angażuje się jej córka Ania z Kamilem, którzy wpadają na niepokojący trop. Wszystko zdaje się wskazywać na to, że za zniknięciem psa stoi Adam, którego pupil Laury wyjątkowo drażnił.  

Akcja przenosi się do Wadlewa, w którym aż huczy od plotek. Wszyscy mówią o romansie Sylwestra i Anieli. Para żyje w napięciu. Po kolejnej kłótni z nauczycielką Sylwester dochodzi do wniosku, że ma dość kobiet i wraca do życia z kumplami. Seweryn zaczyna podejrzewać, że między Kulasem a Olkiem rodzi się uczucie. 

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać odcinki 3801 - 3803?  

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.  Oto dni emisji streszczonych powyżej odcinków:  

  • "Pierwsza miłość", odc. 3801 - poniedziałek,22 kwietnia 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3802- wtorek, 23 kwietnia 2024; 
  • "Pierwsza miłość", odc. 3803 - środa, 24 kwietnia 2024. 

Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też: "Na wspólnej", odc. 3801: Ma dość. To początek większego konfliktu?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy