Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3801. Ma dosyć! To początek większego konfliktu?

W 3801. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 15 kwietnia o 20.15 w TVN) Hoffer i Nalepa mają pomysł, jak rozegrać dyrektora Adamskiego. Tadka znów nachodzi przyjaciel z przeszłości. Z kolei Gosia wchodzi w konflikt ze swoją nową klasą.

"Na Wspólnej": Odcinek 3801. Ula w zagrożeniu?

Hoffer i Nalepa widzą, że Adamski nie zamierza jednak odejść. Proponują Ostrowskiemu, żeby objął funkcję tymczasowego dyrektora. Tylko czy Arkowi wzrok na to pozwoli? Tymczasem Tosia mówi Uli, że poznała przez internet fajnego chłopaka. Hofferówna prosi ją, żeby była ostrożna. Niebawem okazuje się, że to Ula powinna się bać — chłopaka, którego właśnie poznała w barze Ziębów.

"Na Wspólnej": Odcinek 3801. Łukasz popsuje szczęście Tadka i Darii?

Żbik proponuje Tadeuszowi, żeby był jego asystentem w sprawie znanego boksera, który pobił kibica. Tadek chwali się awansem Darii, a ta rewanżuje się wiadomością, że przyjęto ją na staż w Warszawie. Ich szczęście burzy pojawienie się Łukasza. Dawny kumpel młodego Zakościelnego chce więcej pieniędzy. Dziwnie uległy Tadeusz oferuje mu nocleg w domu rodziców.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3801. Gosia idzie na zwarcie z nową klasą

Gosia ma ciągły problem z klasą, w której zaczęła uczyć niemieckiego. Większość uczniów przepisała zadanie od kolegi, który zna biegle ten język. Nauczycielka oznajmia klasie, że nie będzie tolerować oszustwa. Tymczasem Bednarczuk dowiaduje się, że Patryk kradnie w szpitalu. Próbuje powstrzymać lekarzy od powiadomienia opieki społecznej. Chłopak to słyszy.

"Na Wspólnej": Odcinek 3801. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3801. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 kwietnia o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy