Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Dawno niewidziana Ilona Wrońska wraca na ekrany! Mamy zdjęcia!

„Pierwsza miłość" to jeden z ulubionych seriali widzów Polsatu, a wkrótce wzbogaca się o nową bohaterkę! Zagra ją Ilona Wrońska! Piękna i utalentowana aktorka po długiej przerwie wraca na ekrany. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu „Pierwszej miłości” z udziałem Ilony Wrońskiej!

Ilona Wrońska: Kogo zagra w "Pierwszej miłości"

Ilona Wrońska wcieli się w rolę Miłki Szafrańskiej. To znana i rozchwytywana pisarka miłosnego kryminału, w którym zaczytują się Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Marta (Honorata Witańska) i Lucynka (Delfina Wilkońska). Co sprawiło, że zaczęła pisać kryminały? Małżeństwo z policjantem! To właśnie od męża wiele się nauczyła w kwestii prowadzenia śledztwa. Dlatego autorka sensacyjnych książek jest przekona, że nie ma zbrodni doskonałej. Prędzej czy później każdy przestępca zostanie złapany w najmniej oczekiwanym momencie.

W związku z tym w głowie Miłki Szafrańskiej powstało wiele pomysłów i emocji z nimi związanych, które przelała na papier. Jej książki trafiają na listę bestsellerów. Teraz promuje najnowszą z nich. A niebawem powstanie ekranizacja książki charyzmatycznej pisarki. Główną rolę w tej produkcji zagra Magda (Karolina Sawka).

Reklama

"Pierwsza miłość": Co wydarzy się dalej?

Niedługo w Barbarianie zorganizowane zostanie spotkanie autorskie ze znaną pisarką! Kinga, Marta, Marysia (Aneta Zając) i Melka (Ewa Jakubowicz) wybiorą się na spotkanie z Miłką Szafrańską - autorką ich ulubionych kryminałów!

"Pierwsza miłość": Kiedy i gdzie oglądąć?

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów?

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w tylko w Polsacie oraz Polsat Go!

Zobacz też:

"M jak miłość": Marysia zostanie wdową?

"M jak miłość": Ostatnie pożegnanie Marzeny i Andrzejka

"Planeta singli": Mateusz Damięcki o serialu i zaangażowaniu społecznym

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy