Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14397
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Czy rozstanie rodziców utrudni Kindze odbudowanie relacji z Jankiem?

“Pierwsza miłość” to polski serial obyczajowy emitowany od 4 listopada 2004 na antenie Polsatu. Akcja serialu rozgrywa się głównie we Wrocławiu, gdzie w większości mieszkają główni bohaterowie, oraz w wiosce Wadlewo (Gajków, Ratowice), niedaleko Wrocławia. Sceny w plenerze kręcone są w Parku Szczytnickim, w okolicach ronda Reagana, Ostrowie Tumskim, kamienicy przy ul. Smoluchowskiego oraz we wsi Rojów w woj. Wielkopolskim. Co nowego spotka bohaterów? Przedstawiamy streszczenia 3825 i 3826 odcinka, które zapowiadają się bardzo emocjonująco.

3824 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Nikodem, chłopak znany z lekkomyślnego i egoistycznego zachowania, zaczyna namawiać Julkę (córkę Marysi) na wyjazd do Berlina. Obiecuje jej złote góry, by dziewczyna kolejny raz dała się urobić. Marysia nie ma najlepszego zdania o tej znajomości, ale Julka jest zachwycona popularnością i wpływami Nikodema. Czy chłopak ma dobre intencje, czy może za jego propozycją kryje się coś więcej? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w kolejnych odcinkach serialu.

Reklama

"Pierwsza miłość": odcinek 3825 – streszczenie

Dominika, po kłótni z Emilem, wyjeżdża do Wadlewa, aby złapać oddech i przemyśleć swoją relację. Emil zarzuca jej brak zaangażowania w związek i lekkomyślne podejście. W Wadlewie Dominika spotyka Stacha, który wyraźnie okazuje zainteresowanie nią. Pomimo tego, że to nie ona zaczyna flirt, nie pozostaje obojętna na jego zaloty.

Tymczasem Pamela, znana z miłości do plotek, nie przepuszcza okazji, aby rozkręcić aferę wokół tego, co może łączyć Stacha z Dominiką. W Wadlewie, wszyscy uwielbiają plotki i romanse, dlatego sytuacja bardzo szybko się komplikuje.

Nikodem proponuje Julce, że przekona jej mamę, by wyraziła zgodę na wyjazd do Berlina. Borys namawia Filipa, aby korzystał z nieobecności Igi, co prowadzi do zazdrości Wojnara, który postanawia dać koledze nauczkę.

"Pierwsza miłość": odcinek 3826 – streszczenie

Kinga i Janek obchodzą swoją rocznicę. Chociaż jest to idealna okazja do ponownego zbliżenia się do siebie, Kinga przeżywa rozstanie swoich rodziców i to im poświęca całą swoją uwagę, zapominając o mężu. Janek, chcąc zawalczyć o związek, przygotowuje romantyczną niespodziankę, ale jego plany są niszczone przez problemy rodzinne Kingi. Marek nie może sobie poradzić z rozstaniem z żoną, co sprawia, że Kinga kolejny raz wybiera opiekę nad nim, zamiast spędzić czas z Jankiem.

Zobacz również: "Pierwsza miłość" odc. 3820-3822 – streszczenie. Co się wydarzy w serialu?

Tymczasem Borys decyduje się na ryzykowne działanie - kradnie tożsamość Filipa w celu dokonania oszustwa. Borys ma ambitne plany dotyczące biznesu z suplementami diety i potrzebuje dużych pieniędzy, aby je zrealizować. W tym celu podaje się za Filipa, by oczarować pewną kobietę, która mogłaby mu pomóc w rozkręceniu tego przedsięwzięcia.

"Pierwsza miłość": gdzie i kiedy oglądać odcinki 3825 i 3826?

Najnowsze odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostaną wyemitowane na antenie telewizji Polsat, jak zwykle o tej samej porze:

  • odcinek 3825: środa, 29 maja 2024, o godzinie 18:00,
  • odcinek 3826: piątek, 31 maja 2024, o godzinie 18:00.

Jeśli jednak przegapisz premierę któregoś z nich, możesz je również obejrzeć, korzystając z platformy Polsat Box GO.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Przeczytaj również:

"Barwy szczęścia": Odcinek 3014. Muszą stać za nim murem, żeby nie sięgnął dna

"Na Wspólnej": Odcinek 3824. Damian i Martyna zbliżają się do siebie

"Wiedźmin": Liam Hemsworth jako Geralt w zapowiedzi czwartego sezonu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | polskie seriale | popularne seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy